Anmälningslista

Anmälda till Rally: Marknadsnatta

23 okt 2021 - V Östergötlands MK

Producerad av Resultatservice

Nr Klass Antal
1 A/B/C 4 WD 2
2 A 2 WD 1
3 B 2 WD 2
4 C 2 WD 6
5 A/B GrpF + VOC Mekonomen Rally + Gr N 0-1400 + R1B 4
6 C GrpF + VOC Mekonomen Rally + Gr N 0-1400+ R1B 1
7 7 A/B/ Gr E+ R1A 1
8 7 C. C GR E+R1A 3
9 A/B/C AppK -75 0
10 A/B/C Appk 76-91 3
11 Ungdomsrally 1
12 Debut 0
13 1300 rallycup 3
30 Föråkare Godkänd av arrangören före anmälan 0
Totalt 27

Sortera på anmälningsdatum

Klass Förare/Kartläsare Klubb/Klubb Bil/Anml. Nat
1
Jonny Karlsson
Joel Ardell
Östgöta Bilsportförening
Östgöta Bilsportförening
Lancer EVO 7
SE
1
Andreas Pettersson
Tobias Olsson
Norrköpings MK
Norrköping MK
Mitsubishi EVO 6
SE
2
Göran Adolfsson
Tobias Petersson
Växjö MS
Växjö MS
Volvo 940
SE
3
Adam Håkansson
Dennis Kullberg
Asarums MS
Asarums MS
Volvo 940
SE
3
Claes Söderqvist
Martin Andersson
Götene MK
Götene MK
Toyota Corolla
SE
4
Krister Gunnarsson
Andreas Gunnarsson
Norrköpings MK
Norrköpings MK
Opel Ascona B
SE
4
Oscar Gustafsson
Jimmy Hjelm
Team Skogsåkarna
Team Skogsåkarna
Volvo 242
SE
4
Peter Jakobsson
Anders Petersson
Vimmerby MS
Vimmerby MS
Ford Sierra
SE
4
Jennyh Persson
Madeleine Karlsson
Norrköpings MK
Strängnäs AMS
Renault Clio
SE
4
Kjell Stegefors
Jörgen Johansson
Nybro AC
Målilla MK
Volvo 242
SE
4
Ulf Wiström
Patrik Wiström
Linköpings MS
Linköpings MS
Ford Fiesta R2
SE
5
Örjan Dagh
Lennart Jonsson
Östgöta Bilsportförening
Östgöta Bilsportförening
Volvo 940
SE
5
Henrik Johansson
Mattias Lindsjö
V:a Östergötlands MK
V:a Östergötlands MK
Volvo 240
SE
5
Pontus Johansson
Mikael Johansson
V:a Östergötlands MK
V:a Östergötlands MK
Volvo 940
SE
5
Björn Lövenhed
Sven Erik Svensson
V:a Östergötlands MK
V:a Östergötlands MK
Volvo 940
SE
6
Adam Martinsson
Viktoria Johansson
V:a Östergötlands MK
Kullings MS
Volvo 240
SE
7
Erik Corell
Emil Devell
SMK Nyköping
SMK Nyköping
VW Golf
SE
8
Martin Axelsson
Johan Gunnarsson
V:a Östergötlands MK
Opel Astra
SE
8
Urban Petersson
Benny Petersson
Östergyllen RC
Östergyllen RC
VW Golf
SE
8
Jakob Sandberg
Norrahammars MK
Norrahammars MK
VW Golf 3
SE
10
Arne Bäckström
Björn Wessel
Haninge MK
Carlstad Rally Club
Opel Kadett GSI
SE
10
Kjell Fransson
Peter Fransson
Vimmerby MS
Vimmerby MS
Renault Alpine A310
SE
10
Christer Karlsson
Torbjörn Kadebro
V:a Östergötlands MK
V:a Östergötlands MK
Volvo 242
SE
11
Liam Berg
Anders Edkvist
Linköpings MS
SMK Sundsvall
Suzuki Swift MK1
BRA Ekonomi
SE
13
Per Henrik Ekholm
Håkan Ekholm
Hyllinge MS
Hyllinge MS
Suzuki Swift MK2
SE
13
Ricardo Hillesjö
Petri Väätänen
Haninge MK
Haninge MK
Suzuki Swift MK2
SE
13
Crister Nystrand
Victoria Nystrand
Katrineholms MK
Katrineholms MK
Suzuki Swift GTI MK1
SE
www.resultatservice.com