Anmälningslista

Anmälda till Rally: KAK Midnattssolsrallyt

10 - 13 jul 2019 - KAK - Kungliga Automobil Klubben

Producerad av Resultatservice

Nr Klass Antal
1 Category 1 (före 31.12.1961) Fri volym 1
2 Category 1 (1.1.1962 - 31.12.1969) upp till 1000 cm3 7
3 Category 1 (1.1.1962 - 31.12.1969) från 1001 cm3 till 1300 cm3 5
4 Category 1 (1.1.1962 - 31.12.1969) från 1301 cm3 till 1600 cm3 6
5 Category 1 (1.1.1962 - 31.12.1969) från 1601 cm3 till 2000 cm3 14
6 Category 1 (1.1.1962 - 31.12.1969) över 2001 cm3 3
7 Category 2 (1.1.1970 - 31.12.1975) upp till 1600 cm3 6
8 Category 2 (1.1.1970 - 31.12.1975) från 1601 cm3 till 2000 cm3 36
9 Category 2 (1.1.1970 - 31.12.1975) från 2001 cm3 till över 2501 cm3 9
10 Category 3 (1.1.1976 - 31.12.1981) upp till 1600 cm3 3
11 Category 3 (1.1.1976 - 31.12.1981) från 1601 cm3 till 2000 cm3 39
12 Category 3 (1.1.1976 - 31.12.1981) över 2001 cm3 26
13 Category 4 (1.1.1982 - 31.12 1990) fri volym 14
14 Category 5 (före 31.12.1990) 3
15 Regularity Sport - Klass 1 - Bilar tillverkade före 1960 2
16 Regularity Sport - Klass 2 - Bilar mellan 1961 och 1974 9
17 Regularity Sport - Klass 3 - Bilar från 1975 och nyare. 3
18 Regularity Elit - Klass 1 - Bilar tillverkade före 1960 2
19 Regularity Elit - Klass 2 - Bilar mellan 1961 och 1974 7
20 Regularity Elit - Klass 3 - Bilar från 1975 och nyare. 6
30 Föråkare: Godkänd av arrangören för anmälan. 1
Totalt 202

Sortera på anmälningsdatum

Klass Förare/Kartläsare Klubb/Klubb Bil/Anml. Nat
30
Christoffer Holmberg
Niklas Olsson
Karlskrona Automobil Klub
Karlskrona AK
Opel Ascona B
SE
11
Anders Pettersson
Jonathan Pettersson
Tjust MK
Tjust MK
Ford Escort RS 1800
SE
8
Jan Sellholm
Karl-Erik Bäckwall
Kolsva MS
Offerdals MK
Opel Ascona A Cross Flow
SE
9
Johan Oscarsson
Henrik Lundh
SMK Södermanland
Eskilstuna MK
Porsche Carrera RS
SE
11
Mikael Oscarsson
Fredrik Jensen
SMK Södermanland
Ford Escort BDG
SE
12
Arne Rådström
Dennis Rådström
MK Ratten
KAK
Volvo 262
SE
10
Krister Wennman
Mattias Wennman
Rasbo MK
Rasbo MK
VW Golf GTI
Wennmans Bilplåt AB
SE
13
Stefan "sollet" Sollenfelt
Olle Erixon
Teknis MC
Katrineholms MK
Opel Kadett GSI 16V
Centrala Gummi Historic R sport
SE
9
Jårs Damberg
Kjell Andersson
För.rallyklassikerna
Huddinge MK
Volvo 164
SE
8
Mikael Lööv
Hans Andersson
Rasbo MK
Skepptuna MK
Ford Escort RS 1600
SE
8
Tomas Damm
Tomas Kasselstrand
MK Kinda
MK Kinda
Volvo 142
Hycklinge Bensin & Service AB
SE
12
Johan Ackesten
Stefan Bylen
Kolsva MS
Kolsva MS
Volvo 242
SE
11
Peter Engström
Thomas Nilsson
NMS Boden
NMS Boden
Ford Escort RS1800
SE
12
Harry Joki
Toni Sundkvist
KAK
SMK Motala Bil
Volvo 242
Blue Thing Sport
SE
12
Göran Jonasson
Per-Ola Johansson
Wäxjö MS
Wäxjö MS
Vauxhall Chevette Hsr
SE
4
Kenneth Waltersson
Jan Sönne
Anderstorp RC
Ford Lotus Cortina
SE
4
Markku Taipale
Alix Malmsten
Historic Rally Club Finla
Ekenäs MK
Ford Escort Twincam
FI
17
Thorbjörn Danielsson
Tobias Seborn
Vimmerby MS
Vimmerby MS
Morgan +8
SE
8
Geoff Bell
Tim Challen
Matlock Motorclub
Asn Kenya
Ford Escort MK2 RS1800
Dansport
KE
11
Andrew Siddall
Alex Lee
Matlock Motorclub
Beverley & District Motor
Fiat Abarth 131 Rally
Dansport
GB
19
Torhild Hallre
John Thoreby
Nsk Norsk Sportsv. Klubb
KNA Halden
VW 1303S
NO
11
Göran Andersson
Andreas Andersson
SMK Vingåker
SMK Vingåker
Opel Ascona
SE
8
Tomas Åkeson
Johan Mellström
Teknis MC
Teknis MC
Ford Escort RS 2000
SE
15
Håkan Wijkander
Mats Tibblin
Bentley Drivers Club
Bentley Drivers Club
Bentley
SE
13
Bosse Sundin
Tommy Ftjern
Dals MK
MK Trophy
BMW M3
SE
8
Tomas Åhman
Tomas Stålfors
Almungemk
Almunge MK
Volvo 142Gl
Ramudden.se
SE
8
Kenneth Bäcklund
Bengt-Arne Gustafsson
Vara MK
Vara MK
Opel Ascona A
SE
11
Lennart Eriksson
Thomas Sjöberg
Sotenäs MK
Sotenäs MK
Opel Ascona
SE
18
Erling Svensen
Ingar Carlsen
KNA Halden
KNA I/y Østfold
Volvo PV 544
NO
12
Mikael Wisti
Lasse Grip
Fagersta MK
SMK Hälsinge
Volvo 244
SE
14
Patty Sa
KAK
Porsche 911
CA
16
Lennart Rees
Per-Olov Einerfeldt
Örebro Racing Club
Laxå MK
Saab 99 EMS
SE
9
Anders Olsson
Torbjörn Frykberg
Vaxholm MK
Björnjägarens RC
Volvo 164
Team Tia Racing
SE
15
Hans-Göran Melander
Staffan Jeansson
Haningemk
Triumph TR2
SE
12
Janne Westlund
Johannes Jansson
MK Kopparberg
MK Kopparberg
Volvo 240
DA Transport AB Grängesberg
SE
11
Mats Lundholm
Johan Johansson
Tjust MK
KAK
Opel Ascona B
SE
7
Larsgöran Frid
Lennart Göransson
SMK Örebro
SMK Örebro
Skoda 130 RS
SE
4
Alexander Jansson
Krister Nordlund
Rasbo MK
Sigtuna RC
Ford Cortina
SE
4
Yngve Gustavsson
Magnus Rehbinder
Sigtuna RC
Rhk
VW 1500S
SE
5
Thomas Johansson
Juha Liimatainen
SMK Trollhättan
SMK Trollhättan
BMW 2002
SE
11
Jan Hagman
Staffan Johansson
MK Rimo
MK Rimo
Ford RS 1800
Rimbo Hus Sport
SE
8
Stefan Helin
Anders Littorin
Tibro MK
Ssk
Opel Ascona A
HELINS MOTORSPORT
SE
11
Lars Davidsson
Enköpintgs MK
Renault 5 Turbo
SE
8
Jörgen Einar
Tommy Ohlsson
Almunge MK
SMK Märsta
Volvo P1800 E
SE
11
Mats Svenson
Gunnar Envang
SMK Märsta
Djursholms MK
Opel Ascona
SE
14
Roger Samuelsson
Robin Friberg
KAK
Porsche
SE
14
David von Schinkel
Per Björkman
KAK
Porsche
SE
19
Steinar Frellumstad
Jan Egil Jenssen
KNA Vestfold
KNA Oppland
Volvo 121 Amazon
NO
11
Matthew Robinson
Sam Collis
Malton Motor Club
Matlock
Ford Escort MK 2 RS1800
GB
11
Andrew Robinson
Kevin Wilson
Malton
RAC MSC
Ford Escort
GB
11
Nick Kitching
Andrew Trollope
Ripon
Ripon
Ford RS1800
GB
10
Egil Eriksson
Ole Ström
Sibbo Automobilklubb
Sibbo Automobilklubb
Fiat Panda 45
FI
11
Warren Philliskirk
Garry Green
York
York
Ford Escort MK 2
GB
20
Öved Clasén
Britt-Marie Clasén
Linköpings MS
Linköpings MS
Saab 900
SE
5
Alf Öberg
Göran Liljeros
Västerås MS
Västerås MS
Volvo Amazon 122S
Carfix Rallyteam
SE
11
Kurt Ljung
Marie Stålgren
Waxholms MK
Waxholms MK
Opel Ascona B
SE
12
Jan Åhlander
Anders Lind
Hedesunda MK
Hedesunda MK
Volvo 242
0
SE
16
Tojje Axelsson
Kenneth Breistål
Team Skogsåkarna
Team Skogsåkarna
VW 1303 S
SE
12
Jari Saarinen
Jörgen Fornader
MSK Kvarnvingarna
MSK Kvarnvingarna
Volvo 242
SE
12
Kjell Fransson
Per-Olof Eriksson
Vimmerby MS
Mönsterås MK
Renault Alpine A310
SE
11
Staffan Bergdahl
Ted Nytting
Teknis MC
Ford Escort RS 1800
SE
18
Ingemar Bjerkborn
Simon Bjerkborn
KAK Syd
Mscc
MG A Coupé
Bjerkborn Historic Rally Team
SE
13
Peter Strid
Ulf Lind
SMK Hörby
SMK Hörby
Opel Manta 400
SE
8
Henry Nyberg
John-Erik Nyberg
Forshaga MC
Opel Kadett GTE
SE
19
Sture Svensson
Helena Svensson
Gmf:s BK
Gmf;s BK
Saab 96
SE
3
Hans Åke Söderqvist
Rickard Forsell
Norbergs MC
Norbergs MC
BMC Cooper S
Söderqvist Enginering
SE
11
Mikael Eriksson
Lars Hermansson
Hällefors MK
Hällefors MK
Volvo 343
Kjellbergs AB
SE
4
Bengt-Göran Jonsson
Henrik Mellstig
Teknis Motor Club
Teknis Motor Club
Ford Cortina GT
SE
20
Anders Gröttum
Jörn Gröttum
Asker & Bærum Motorsport
Asker & Bærum Motorsport
Opel Kadett Gt/e
NO
19
Per Settergren
Martin Stuart
KAK Motorsport
Triumph TR4A
SE
8
Bo Warmenius
Robert Ardryd
Taxinge MK
MK Kopparberg
Ford RS1600
Örby Gummi Racing
SE
11
Gunnar Rantzow
Arne Stagnell Steen
KAK
KAK
Ford Escort BDG
Arne Bäckström Historic Motorsport
SE
5
Janne Blom
Stig Bergqvist
Finspångs MS
Finspångs MS
Volvo PV
SE
8
Jimmy Mcrae
Pauline Gullick
Roger Albert Clark
Roger Albert Clark
Vauxhall Firenza
GB
3
J. Staffan Anderson
Gustav Alm
Finspångs MS
Örsundsbro MK
Renault R8 Gordini
SE
12
Ola Axelsson
Curt Lundmark
Västerås MS
Västerås MS
Volvo 264
AXELSSONS TURISTTRAFIK AB
SE
8
Håkan Huggare
Peter Persson
Kolsva MS
Kolsva MS
Saab 96 V4
SE
11
Lars Ohlson
Göran Widell
SMK Vingåker
SMK Vingåker
Opel Ascona B
SE
11
Lars Wikman
Mats Jägerhult
Sandvikens MK
Vallentuna MK
Ford Escort RS1800
SE
20
Kjell Carlsson
Ove Lindberg
Nora MK
Västerås MS
Volvo 360
SE
20
Patrick Carlsson
Per-Jan R S Carlsson
MK Gutarna
MK Gutarna
Volvo 262 Bertone
SE
9
Per Göthberg
Robert Eriksson
Eskilstuna MK
Eskilstuna MK
Porsche 911 Carrera RS
Oppunda Kraftkonsult AB
SE
16
Eva Carlsson
Sven Carlsson
SMK Vingåker
SMK Vingåker
Volvo Amazon 121
SE
1
Bo Rönnbäck
Gerth Svensson
Örmck
Örmck
Ford Starkiner
SE
3
Urban Wahlberg
Benny Nordqvist
Linköpings MS
Linköpings MS
Ford Anglia
Team Korvgubben
SE
8
Jan Andreson
Lennarth Ångström
Filipstads MC
Filipstads MC
BMW 2002
SE
16
Roger Andersson
Rose-Marie Andersson
Katrineholms MK
Katrineholms MK
Saab V4
SE
13
Johan Rudengren
Christer Johansson
Eskilstuna MK
Flens MS
VW Golf GTI
SE
16
Inge Møller
Ole Reidar Myhrer
NMK Sør Gudbrandsdal
Volvo 142
NO
16
Mats Andersson
Arne Gustafsson
Växjö MS
Växjö MS
Saab 96 V4
SE
12
Tomas Nyström
Mats Foselius
MK Rimo
MK Rimo
Porsche 911 SC
Nyströms Cement
SE
12
Mats Thorszelius
Joakim Jansson
SMK Uppsala
Rasbo MK
Volvo 242
SE
19
Aasmund Kleve
Oddvar Moland
NAF A&B Motorspott
KNA
Volvo 123GT
NO
16
Clas Skoog
Rickard Rejnefelt
KAK
KAK
VW 1303 S
SE
7
Mats Lannebris
Christer Karlsson
Västerås MS
Västerås MS
VW 1302 S
SE
5
Christer Carlsson
C G Wilke
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Volvo 122S
SE
11
Stefan Åhsberg
Sune Elofsson
MK Team Westom
MK Team Westom
Saab 99 EMS
SE
8
Björn Olofsson
Niklas Ryghammar
MK Rimo
Waxholm MK
Ford Escort RS 2000
Team Tia Racing
SE
13
Göran Fredriksson
Tony Mårtensson
Fryksdalens MK
Kuling MS
Volvo 242 Turbo
SE
11
Pelle Palmqvist
Mikael Kjellgren
SMK Gävle
Hjo MK
Ford Escort RS
SE
12
Arne Bäckström
Björn Wessel
Haninge MK
Carlstad RC
Volvo 240
Arne Bäckström Historic Motorsport
SE
8
Håkan Larsson
Joakim Dyredand
Laxå MK
Ford Escort RS 1800
SE
11
Jorge Perez-Companc
Jose Volta
Cda
Cda
Ford Escort RS1800
Viking Motorsport Ltd
AR
8
Ove Lundström
Roger Rosenborg
MK Kopparberg
MK Kopparberg
Opel Ascona
SE
8
Ragnar Glav
Conny Jansson
Vallentuna MK
Vallentuna MK
Opel Ascona A
SE
3
Magnus Nordqvist
Ida Nordqvist
SMK Örebro
SMK Örebro
BMC Cooper
SE
2
Roland Gutemyr
Malin Gutemyr
Rosendals MK
Rosendals MK
Saab 96 2T
frendovisby.se
SE
17
Mats Hellkvist
Barbro Hellkvist
Hallsbergs MK
Hallsbergs MK
Volvo 240
SE
11
Björn Bäckström
Robin Bäckström
Botkyrka MK
Botkyrka MK
Opel Kadett GTE
BÄCKSTRÖM RALLY TEAM
SE
11
Peter Jonasson
Lina Jonasson
Ydre MK
Ydre MK
Opel Ascona B
KISA EL-BYRÅ
SE
13
Anders Nilsson
Per Schlegel
SMK Arboga
SMK Arboga
VW Golf GTI 16V
SE
9
Jeffrey David
Grant Geelan
Porsche Club Of Nsw
Porsche Club Nsw
Porsche 911 Carrera RS
Autohaus Hamilton
AU
12
Lasse Drotz
Claes Rundlöf
Waxholms MK
Waxholms MK
Volvo 240
Team Tia Racing
SE
8
Olle Asplund
Emelie Starby
Waxholm MK
Waxholms MK
Amazon 121
SE
3
Sören Hellqvist
Ann-Sofie Ljung
Degerfors RC
Degerfors RC
Opel Kadett Coupe
SE
8
Björn Svensson
Frederik Svensson
Ydre MK
Ydre MK
Volvo 142
SE
8
Curt Jonsson
Lars-Erik Henriksson
Tväråns If
Luleå MS
Volvo 142
Norrbottens Bildemontering AB
SE
6
Per Göransson
Roger Lindholm
Almunge MK
Västerås MS
Ford Falcon Futura Sprint
SE
9
Claes Molin
Håkan Jacobson
SMK Dala Falun
Norbergs MC
Porsche 911 RS
SE
9
Tomas Ebegård
Pettri Väätänen
KAK
Haninge MK
Porsche 911
Arne Bäckström Historic Motorsport
SE
5
Ola Eklund
Marcus Jäder
Västerås MS
Västerås MS
Volvo PV544
Car Fix Rally Team
SE
11
Thorleif Råsell
Frank Hoffmann
SMK Linde
SMK Linde
Opel Ascona B
SE
8
Kenneth Andersson
Hans-Erik Jansson
Piteå MS
Sigtuna RC
Saab V4
SE
8
Kari Valkama
Per-Arne Skoglund
Nora
Nora
Saab V4
Däckvärkstan i Nora
SE
12
Urban Karlsson
Johan Engström
Östhammars MK
Östhammars MK
Volvo 244
Sh Maskin Uppsala
SE
8
Tom Silén
Jerry Nilsson
Örsundsbro MK
Örsundsbro MK
Opel Ascona A
Järlåsa Rally Team
SE
13
Ulf Pettersson
Andreas Ekström
Katrineholms MK
Katrineholms MK
Opel Kadett GSI
Carlsson Byggare AB
SE
6
Karl-Bertil Ling
Jan Nilsson
Kolsva MS
Kolsva MS
Ford Falcon Sprint
SE
12
Ruben Börjesson
Fred Calmerman
SMK Nyköping
SMK Nyköping
Triumph TR7 V8
SE
13
Anders Söderberg
Lotta Strand
Botkyrka MK
SMK Valdemarsvik
Opel Kadett GSI
SE
9
Mats Myrsell
Esko Junttila
SMK Hedemora
SMK Hedemora
Porsche 911 RS
SE
20
Mikael Knutsson
Carl-Gustav Andersson
MK Rimo
MK Rimo
Volvo 960
SE
13
Joachim Nilsson
Markku Kangas
SMK Arboga
Sandvikens MK
Opel Kadett GSI
SE
8
Henrik Boivie
Micael Björklund
Almunge MK
Rasbo MK
Ford Escort RS1600
Bevelko Historic Rallyteam Sweden
SE
2
Kenneth Jonsson
Hillar Veiksaar
Eskilstuna MK
Östhammars MK
Saab Sport 96
SE
9
Markus Hällbo
Erik Gustavsson
Säters MK
SMK Linde
Volvo 164
SE
19
Sibylla Gustafsson
Rolf Ax
Åtvidabergs MK
Åtvidabergs MK
Saab 96
SE
2
Lars-Erik Hällbo
Lars Erik Björnberg
Säters MK
Säters MK
Saab 96 Sport
SE
5
Anders Johanson
Håkan Berg
Laxå MK
Laxå MK
Volvo Amazon 122S
Nils Johansson Bil AB
SE
11
Charles Andersson
Leif Wigert
Borlänge MK
Björnjägarns RC
Ford Escort BDG
SE
2
Göte Nygren
Mikael Yliluoma
MK Kopparberg
Hällefors MK
Saab 96 Sport
SE
5
Nils Bergquist
Karl Erik Magnusson
Västerås MS
Västerås MS
Volvo 122S
Carfix Rally Team
SE
12
Håkan Lindh
Annette Åhman
Laxå MK
Almunge MK
Volvo 242
Hl Service I Laxå AB
SE
7
Ken Davies
Alan Jones
Hrcr Herefordshire
Hrcr Herefordshire
Ford Cortina
GB
12
Stefan Nilsson
Ann-Louise Nilsson
MSK Hammaren
MSK Hammaren
Volvo 242
JH Spårservice AB
SE
11
Morgan Sörensson
Erik Karjula
Mk.kopparberg
Ludvika MS
Opel Ascona.b
SE
12
Niklas Nilsson
Anders Östlund
Jämtlands MK
Hällefors MK
Volvo 242
SE
2
Cay Fredriksson
Staffan Lindberg
Sigtuna RC
Sigtuna RC
Saab Monte Carlo 850
Team Pitan
SE
5
Lars Graff
Tommy Pettersson
Östernärkes RMC
Teknis MC
Volvo Amazon
SE
20
Göran Ljung
Mats Carlbom
Kolsva MS
Kolsva MS
Volvo 244
SE
11
Ari Alanen
Weine Larsson
SMK Karlskoga
SMK Karlskoga
Opel Kadett GTE
SE
8
Göran Åkerlund
Göran Svare´n
Katrineholms MK
Katrineholms MK
Opel Ascona A
SE
5
Roland Karlsson
Pär Jonsson
Nora MK
Teknis MK
Volvo 121
SE
5
Martin Lindén
Sven-Erik Adler
Team Skogsåkarna
Linköpings MS
Volvo PV Sport
SE
11
Göran Schönqvist
Arne Gabrielsson
MK Rimo
MK Rimo
Opel Kadett GTE
SE
13
Anders Norstedt
Frank Smit
SMK Uppsala
SMK Uppsala
Saab 900 T16
Returbilen i Sverige AB
SE
12
Johnny Nilsson
Rolf Pettersson
KAK
KAK
Renault Alpine 310
SE
12
Morgan Olsson
Björn Jacobsson
Vimmerby MS
Vimmerby MS
Volvo 242
SE
13
Lotta Lundqvist
Lotta Wennberg
MK Rimo
MK Rimo
Opel Manta 400
SE
8
Göran Huggare
Sture Huggare
Kolsva MS
Kolsva MS
Saab V4
SE
11
Tommy Karlsson
Urban Bohlin
SMK Trollhättan
SMK Trollhättan
Saab 99 EMS 16V
SE
16
Alf Helle
Terje Thorstensen
KNA
NMK
Triumph TR 4
NO
10
Chris Hellings
Glyn Thomas
South Hams
60 And Worcs
VW Golf
GB
8
Lars Erik Lundström
Jan Larsson
MK Kopparberg
Björnjägarnsrc
Opel Ascona
0
SE
2
Anders Forsberg
Lennart Forsberg
Alingsås MK
Alingsås MK
Saab 96
SE
8
Brian Falk
Dick Almgren
Grangärde RRC
Grangärde RRC
Volvo 142 S
Da Transport AB Grängesberg
SE
11
Christer Sunner
Nicklas Lindberg
MK Kopparberg
Teknis MC
Opel Kadett GTE
SE
7
Sune Vesterlund
Jonas Vesterlund
Eskilstuna MK
Eskilstuna MK
VW 1303 S
SE
2
Per-Arne Sjöstedt
Mikael Ence
Haninge MK
Haninge MK
Saab 96 Sport
SE
13
Ricardo Hillesjö
My Wessel
Haninge MK
Carlstad RC
Suzuki Swift MK2
ARNE BÄCKSTRÖM HISTORIC MOTORSPORT
SE
11
Fredrik Rosén
Roy Karlsson
MK Trophy
MK Trophy
Saab 99 EMS
SE
12
Jan Hagberg
Per Mikael Ekström
Kinds MK
Toarps MK Borås
Volvo 242
SE
5
Jörgen Andersson
Robert Norss
Höglandets MS
Höglandets MS
Volvo Amazon
SE
7
Odd Johansen
Marie Hofsløkken
Asker Og Bærum Motorsport
Asker Og Bærum Motorsport
Ford Escort Twin Cam
NO
5
Glenn Egon Ström
Susanna Strömgren
Dals MK
Dals MK
Volvo Amazon
SE
8
Peter Thume
Karin Danielsson
Kolsva MS
Kolsva MS
Opel Kadett GTE
GG Motorsport
SE
11
Peter Törnqvist
Tom Wesström
Waxholms MK
Waxholms MK
Ford Escort RS 1800
SE
11
Peter Granqvist
Rebecca Andersson
Hällefors MK
Hällefors MK
Opel Ascona B
SE
8
Bo Karlsson
Tore Jansson
Hällefors MK
Filipstads MC
Opel Kadett GTE
SE
11
Per-Erik Lundgren
Mikael Andersson
Borlänge MK
Eskilstuna MK
Ford Escort MK 2
SE
19
Peter Carlsson
Markus Carlsson
SMK Nyköping
SMK Nyköping
Saab V4
SE
5
Håkan Holm
Jesper Holm
Vallentuna MK
Vallentuna MK
Volvo Amazon
SE
8
Anders Lindberg
Oscar Lindberg
Teknis MC
Teknis MC
Opel Kadett Ralley
SE
5
Anders Levin
Bertil Jonsson
MK Team Westom
Säffle MC
Volvo 122S
Levin Support
SE
13
Petter Fausko
Leif Arne Neset
Asker & Bærum Motorsportr
Asker & Bærum Motorsport
Opel Kadett
NO
11
Sten Larsson
Malin Axellie
SMK Trollhättan
SMK Trollhättan
Opel Ascona B
SE
8
Stefan Helsing
Leif Gustafsson
Rallyklassikerna
Älvbygdens MK
Saab V4
0
SE
4
Mats Karlsson
Viktor Rosenborg
MK Kopparberg
MK Kopparberg
Saab V4
SE
12
Dick Larsson
Jessica Larsson
Rasbo MK
Rasbo MK
Volvo 240
SE
16
Leif Sohlberg
Lucas Helin
Vara MK
Tibro MK
VW 1303S
SE
6
Sverre Norrgård
Ari Koponen
Anjalankosken Ua
Nilsiän Urheiluautoilijat
Ford Falcon
Team Norrgård
FI
8
Ulf Zetterström
Lars-Gunnar Karlsson
Vallentuna MK
Vallentuna MK
Ford Escort RS 2000
SE
7
Joakim Roman
Hans Sylvan
SMK Örebro
Djursholms MK
Daf 66 Coupe
Millbrooks World Rally Team
SE
13
Patrik Dybeck
Jonny Norling
SMK Gävle
Skutskärs MS
Opel Kadett GSI
Batteribolaget
SE
8
Darryn Snooks
Tracey Dewhurst
Historic Rally Associatio
Historic Rally Associatio
Datsun 710Sss
Snooks Motorsport
AU
12
Håkan Blixt
Benny Wallin
SMK Örebro
KAK
Porsche 924 Carrera GT
SE
17
Anders Hagman
Carita Svensson
Filipstads MC
Filipstads MC
Porsche 944
SE
8
Bengt Karlsson
Mattias Holm
Fagersta MK
Fagersta MK
Volvo Amazon 121
SE
11
Peter Sjögren
Thomas Sjögren
Grangärde RRC
Grangärde RRC
Opel Ascona B
SE
12
Peter Friberg
Lars Erik Kronberg
Ludvika MS
Saab 99 Turbo
SE
12
Lars-Ove Biffen Olsson
Torbjörn Jönsson
Forshaga MC
Forshaga MC
Opel Ascona 400
SE
11
Stig Blomqvist
Robert Jakobsson
SMK Örebro
Kolsva MS
Porsche 911
SE
www.resultatservice.com