Anmälningslista

Anmälda till Rally - SSM: Silverratten

27 apr 2019 - Älmhults MK

Producerad av Resultatservice

Nr Klass Antal
1 A-Förare - 4WD 12
2 A-Förare - R2 5
3 A-Förare - 2RWD 16
4 A-Förare - 2FWD 15
5 B-Förare - 4WD 0
6 B-Förare - R2 5
7 B-Förare - 2RWD 11
8 B-Förare - 2FWD 5
9 C-Förare - 4WD 0
10 C-Förare - R2 2
11 C-Förare - 2RWD 8
12 C-Förare - 2FWD 2
30 Föråkare. Godkänd av arrangören före anmälan 0
Totalt 81

Sortera på anmälningsdatum

Klass Förare/Kartläsare Klubb/Klubb Bil/Anml. Nat
1
Robin Adolfsson
Nicklas Ottosson
Wäxjö MS
Wäxjö MS
Mitsubishi EVO IX
SE
1
Ingvar Andersson
Adam Andersson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Subaru Impreza
SE
1
Stig Andervang
Robin Eriksson
MK Rimo
SMK Valdemarsvik
Mitsubishi EVO
SE
1
Joachim Carlström
Jörgen Norman
Gullabo RC
Gullabo RC
Mitsubishi Mirage R5
SE
1
Fredrik Grahn
Christer Carlsson
KAK Motorsport
Katrineholms MK
Ford Focus WRC
GMM Maskin & Motor AB
SE
1
Anders Jonasson
Jörgen Lindahl
Wäxjö MS
Wäxjö MS
Mitsubishi Lancer EVO IX
SE
1
Åke Kjellgren
Elinor Thörnberg
Gränna MK
Vetlanda RRC
Mitsubishi EVO 7
SE
1
Sune Larsson
Magnus Persson
SMK Hörby
Eslövs MK
Mitsubishi R5
SE
1
Kristoffer Nilsson
Jesper Johansson
Hässleholms MK
Ryds MK
Subaru Impreza WRX STI
SE
1
Mattis Olsson
Marcus Sundh
Gullabo RC
Älmhults MK
Ford Fiesta R5
SE
1
Kjell Sandberg
Stefan Ahl
Haninge
Wäxjö MS
Ford Fiesta R5
SE
1
Ola Schön
Emelie Olsson
Tomelilla MK
Kristianstad MK
Subaru Impreza
SE
2
Robert Andersson
Carl-Gustaf Karlsson
Eskilstuna MK
Eskilstuna MK
Peugeot 208
SE
2
William Binbach
Marcus Morén
Kolsva MS
Kolsva MS
Peugeot 208 R2
Sellholm Tuning AB
SE
2
Hampus Larsson
Felicia Andersson
Kristianstads MK
SMK Hörby
Honda Civic
LarssonRally
SE
2
Albin Nordh
John Stigh
Ydre MK
V:a Östergötlands MK
Renault Twingo
Team Korvgubbens Motorsport
SE
2
Robin Svensson
Daniel Borgqvist
SMK Hörby
Peugeot 208 R2
SE
3
Mikael Andersson
Michael Exenberger
Södra Sunnerbo MK
Ljungby MK
Volvo 940
SE
3
Daniel Brorson
Timmy Berntsson
Wäxjö MS
Wäxjö MS
BMW M3
SE
3
Anton Claesson
Anton Geijersson
Grimslövs MS
Skillingaryds MK
Volvo 940
SE
3
Jimmy Ekström
Emil Wretemark
V:a Östergötlands MK
Linköpings MS
Volvo 940
Team Slägghammar´n
SE
3
Per Eriksson
Tobias Gunnarsson
Emådalens MK
Emådalens MK
Volvo 940
Eriksson taxi kristdala
SE
3
Christian Fors
Henrik Jansson
Kullings MS
Kullings MS
BMW 325
SE
3
Thomas Grönberg
Mikael Johansson
Oskarshamns RRC
Älmhults MK
Volvo 940
SE
3
Hans Johansson
Alexander Harsten
Olofströms MK
Hässleholms MK
Volvo 240
SE
3
Thord Johansson
Emil Månsson
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 940
Konditori Boulevard Kristianstad
SE
3
Simon Karlsson
Tobias Steen
Gullabo RC
Gotlands MF BK
Volvo 940
Ns Allservice 072-3198040
SE
3
Janne Kristiansson
Eva Lange
Wäxjö MS
Hässleholms MK
Volvo 940
SE
3
Henrik Lennartsson
Christofer Svensson
Skillingaryds MK
Skillingaryds MK
Volvo 940
SE
3
Lars Mårtensson
Liselott Hansson
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 940
SE
3
Håkan Tagesson
Emelie Lexander
Nybro AC
Hässleholm MK
Volvo 242
SE
3
Yngve Tjörnbo
Anders Tildemyr
Tjust MK
Vimmerby MS
Volvo 940
SE
3
Ola Wingren
Anders Östberg
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 940
SE
4
Mikael Andersson
Ola Sandberg
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Toyota Corolla
SE
4
Erik Bergman
Per Andersson
Skillingaryds MK
Skillingaryds MK
Opel Corsa
Assistancekåren
SE
4
Johan Green
Kevin Athley
Hässleholms MK
Wäxjö MS
Toyota Corolla
SE
4
Niklas Hägg
Toni Sundkvist
SMK Hälsinge
SMK Motala Bil
VW Golf
L. Häggs Bildemontering AB
SE
4
Jonatan Johannesson
Björn Jonasson
Gullabo RC
Wäxjö MS
VW Golf 2
SE
4
Fredrik Karlander
Victor Svensson
Toarps MK
Ryds MK
VW Golf 3
Ramudden.se
SE
4
Robert Karlsson
Mats Jönsjö
Ljungby MK
Kristianstad MK
VW Golf 3 Kit Car
SE
4
Victor Karlsson
Jonas Magnér
Vimmerby MS
KAK Motorsport
Toyota Corolla
Team KORVGUBBEN Motorsport
SE
4
Viktor Karlsson
Erik Lindfors
Nybro AC
Hässleholms MK
Suzuki Swift S1600
SE
4
Joacim Kristiansson
Roger Clausson
SMK Hörby
Sjöbo MK
Toyota Corolla
SE
4
Mats Larsson
Mikael Johansson
Fagersta MK
Fagersta MK
Toyota Corolla
SE
4
Simon Magnusson
Christoffer Svensson
Älmhults MK
Nässjö MK
Opel Corsa B
SE
4
Daniel Röjsel
Mikael Johansson
SMK Dala Falun
Ludvika MS
Opel Corsa
SE
4
Robin Sandberg
Mathias Bengtsson
Ryds MK
Älmhults MK
Toyota Corolla
Team Nybe
SE
4
Jonas Åkesson
Martin Holmdahl
Karlskrona AK
MK Ran
Toyota Corolla
Team Nybe
SE
6
Tim Hammarström
Ditte Hammarström
Älmhults MK
Älmhults MK
Ford Fiesta ST
SE
6
Victor Hansen
Victor Johansson
SMK Hörby
Ryds MK
Peugeot 208 R2
SE
6
Lukas Hägg
Anton Johansson
Trelleborgs MK
Wäxjö MS
Ford Fiesta R2
SE
6
Victor Liljesson
Patrik Wiström
Linköpings MS
Linköpings MS
Ford Fiesta R2
Appelskogs Bil AB
SE
6
Elias Lörd
Magnus Lörd
Hässleholms MK
Hyllinge MS
Ford Fiesta R2
Lörd Motorsport
SE
7
Alexander Alexandersson
Emil Pettersson
Vimmerby MS
Vimmerby MS
Volvo 242
SE
7
Hans Bååth
Andreas Sigfridsson
Wäxjö MS
Wäxjö MS
BMW M3
DRIVE VXO MOTORSPORT
SE
7
Andreas Ekström
Lars Jansson
V:a Östergötlands MK
Åtvidabergs MK
Volvo 940
Team Slägghammar´n
SE
7
Joakim Hansson
Frida Olofsson
Grimslöv MS
Grimslöv MS
Volvo 740
SE
7
Jörgen Hildingsson
Steinar Bakkland
Kristianstads MK
Hässleholms MK
Volvo 242
SE
7
Mikael Ingemansson
Sebastian Dahl
Hästveda FRC
Hästveda FRC
Volvo 244
SE
7
Willy Ingemansson
Jonny Carlsson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Opel Ascona
SE
7
Emil Karlsson
Filip Henningsson
Ljungby MK
Ljungby MK
Volvo 240
Team Ronetts Bygg
SE
7
Mikael Larsson
Jonathan Johansson
SMK Hörby
Grimslövs MS
Volvo 940
SE
7
Jimmy Möllerström
Johan Haak
Hässleholms MK
Osby MK
Opel Ascona
SE
7
Henric Nilsson
Mikael Jönsson
Asarums MS
Asarums MS
Volvo 242 16V
SE
8
Oscar Arvidsson
Isak Arvidsson
Gullabo RC
Gullabo RC
Golf 3
Larssons Plåtslageri
SE
8
Andreas Axelsson
Jonas Bergman
Grimslövs MS
Älmhults MK
VW Golf III KitCar
SE
8
Johan Fast
Alexander Glavsjö
Toarps MK
Fryksdalens MK
Golf 3 16V
Ramudden.se
SE
8
Johannes Haraldsson
Kenny Andersson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Toyota Corolla
SE
8
Linus Månsson
Carl Eriksson
Östgöta Bilsportförening
Skillingaryds MK
VW Golf 3
SE
10
Calle Carlberg
Torbjörn Carlberg
Nässjö MK
Nässjö MK
Suzuki Swift GTI MK2
SE
10
Alexander Grehn
Tobias Petrini
Östgöta BSF
Östgöta BSF
Ford Fiesta ST
JP Racing
SE
11
Kjell Andersson
Tobias Andersson
SMK Hörby
Tomelilla MK
Opel Ascona B
SE
11
Berndt Holgersson
Peter Lundin
Ljungby MK
Ljungby MK
Opel Ascona B
SE
11
Adam Håkansson
David Pettersson
Asarums MS
Asarums MS
Volvo 940
Lightspeed Motorsport
SE
11
Bo Karlsson
Susanne Ysberg
Ryds MK
Hässleholms MK
BMW 325
SE
11
Torbjörn Karlsson
Mikael Karlsson
Grimslövs MS
Grimslövs MS
BMW 325
SE
11
Jan Kastenman
Josefine Gråberg
Kristianstad MK
Kristianstad MK
Volvo 940
SE
11
Kevin Möllerström
Lars Johnsson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Opel Manta B
SE
11
Tomas Wenersson
Simon Wernerson
Ssmk
Ssmk
Opel Ascona A
SE
12
Simon Axelsson
Lisa Johansson
Älmhults MK
Wäxjö MS
VW Golf 2
SE
12
Sebastian Lindeborgh
Torbjörn Ivarsson
Älmhults MK
Hässleholm MK
VW Golf 2
SE
www.resultatservice.com