Anmälningslista

Anmälda till Rally: AM-Elteknik Rallysprint

14 jul 2018 - Eslövs MK

Producerad av Resultatservice

Nr Klass Antal
1 Ungdomsrally 1
2 Appendix K 8
3 A-Förare Standard 5
4 B-Förare Standard 5
5 C-Förare Standard 8
6 A-Förare Timmat 6
7 B-Förare Timmat 3
8 C-Förare Timmat 5
9 4 WD (A-B-C förare) 4
30 Föråkare. Godkänd av arrangören före anmälan 3
Totalt 48

Sortera på anmälningsdatum

Klass Förare/Kartläsare Klubb/Klubb Bil/Anml. Nat
1
Maja Håkansson
Andreas Håkansson
SMK Hörby
SMK Hörby
VW Golf
SE
2
Magnus Andersson
Lina Andersson
SMK Örkeljunga
Talbot Lotus
SE
2
Christer Carlsson
C G Wilke
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Volvo 122S
SE
2
Peter Dahlsund
Marinette Sjöberg
Varbergs MK
Varbergs MK
Opel Ascona B
SE
2
Per Eriksson
Ola Wingren
SMK Örkelljunga
SMK Hörby
VW 1303
SE
2
Hannu Saikanmäki
Emil Svensson
Olofströms MK
Olofströms MK
Ford Escort RS2000
SE
2
Nisse Schön
Bengt Ronny Svensson
Tomellila MK
Tomellila MK
Mercedes 190E 2.3 16
SE
2
Tommy Svensson
Roland Brorsson
SMK Hörby
SMK Hörby
Opel Rally Kadett
Stefans Däckservice Hörby
SE
2
Nils Thelin
Billy Paulsson
Skillingaryds MK
Skillingaryds MK
VW 1302 RS
NTS Motorsport
SE
3
Lars Ingesson
Karljohan Ingesson
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 940
Safe Solutions
SE
3
Ingemar Johnzon
Kristina Welin
Varbergs MK
Varbergs MK
Volvo 240
SE
3
Bengt Malmgren
Jan Malmgren
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 944
SE
3
Jim Nilsson
Jörgen Jönsson
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 944
AM Elteknik
SE
3
Rolf Arne Nilsson
Felix Nilsson
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 944
SE
4
Clint Jeffman
Gabriela Jeffman
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Volvo 940
Rönneberga Rally Team
SE
4
Sven-Erik Nielsen
Jan Larsson
Dalby MK
Hyllinge MS
Volvo 240
SE
4
Alf Nilsson
Elin Persson
Eslövs MK
Eslövs MK
Volvo 242
SE
4
Claes Nyman
Sophie Nyman
Lunds AC
Vip
Peugeot 309
SE
4
Anders Östberg
Anna Svensson
SMK Hörby
Höörs MK
Volvo 240
SE
5
Timmie Andersson
Annica Hurtig
Kristianstad MK
Kristianstads MK
Volvo 244
SE
5
Kristoffer Bengtsson
Linus Johansson
Simrishamns MK
Ryds MK
Volvo 240
SE
5
Tobias Ekelund
Gert Ekelund
Hässleholm MK
Hässleholm MK
Volvo 940
Ekelund motorsport
SE
5
Johan Holm
Christer Holm
SMK Trollhättan
SMK Trollhättan
Volvo 240
SE
5
Johannes Josefsson
Agne Josefsson
Skillingaryds MK
Skillingaryds MK
Golf GTI 16V
SE
5
Håkan Larsson
Tobias Larsson
Kristianstad MK
Kristianstad MK
Volvo 940
Larsson Rally
SE
5
Stefan Olofsson
Jan Helgesson
Eslövs MK
Eslövs MK
VW Golf 2
SE
5
Jonas Svensson
Arne Persson
Hässleholms MK
Vip
VW Golf III
SE
6
Mikael Andersson
Ola Sandberg
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Toyota Corolla
SE
6
Tommy Andersson
Sven Andersson
SMK Hörby
SMK Hörby
Opel Ascona B
SE
6
Johan Kastenman
Johan Svensson
Kristianstad MK
Kristianstad MK
Volvo 940
SE
6
Lars Mårtensson
Liselott Hansson
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 940
SE
6
Bengt Ragntoft
Patrik Törnqvist
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 940
SE
6
Conny Svensson
Annika Hansen Viberg
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Volvo 240
SE
7
Terese Lennartsson
Tomas Gustafsson
Lunds AC
Simrishamns MK
Opel Kadett
SE
7
Lars Lindberg
Annie Lindberg
SMK Örkelljunga
SMK Örkelljunga
Opel Ascona B
SE
7
Tommy Nilsson
Peter Berglund
SMK Hörby
SMK Hörby
Opel Ascona
Stefans Däckservice Hörby
SE
8
Per Bondesson
Sten Bondesson
Gullabo RC
Gullabo RC
VW Golf 2 GTI
MP5 Sweden AB
SE
8
Victor Hansen
Henrik Åkesson
SMK Hörby
SMK Hörby
Peugeot 208 R2
SE
8
Per-Ivar Pi Hellberg
Peter Lundström
Osby MK
Toyota Corolla GT-I
SE
8
Jan Kastenman
Josefine Gråbertg
Kristianstad MK
Kristianstads MK
Volvo 940
SE
8
Anders Stenkilsson
Kristian Lindberg
Simrishamns MK
Trelleborgs MK
Mercedes 190 2,3-16
SE
9
Bengt Bengtsson
Vip
SMK Hörby
Vip
Mitsubishi EVO 5
SE
9
Torbjörn Henrysson
Tim Schröder
Teknis MC
Teknis MC
Subaru Impreza
SE
9
Sune Larsson
SMK Hörby
Mitsubishi R 5
SE
9
Allan Møller
Anja Rasmussen
018
018
Subaru Impreza
DK
30
Magnus Larsson
Per Nilsson
SMK Hörby
Eslövs MK
BMW 320I
SE
30
Jens Persson
Timmy Olsson
Hässleholms MK
Renault Clio
SE
30
Filip Svensson
Ulf Nilsson
Eslövs MK
Osby MK
Volvo 940
Svensson Motorsport
SE
www.resultatservice.com

Meny

AM-Elteknik Rallysprint

14 jul 2018 - Eslövs MK