Anmälningslista

Anmälda till Rally: KAK-Midnattssolsrallyt

28 jun - 1 jul 2017 - KAK

Producerad av Resultatservice

Nr Klass Antal
1 A1 up to 1000 cm3 0
2 A2 from 1001 cm3 to 1600 cm3 0
3 A3 over 1601 cm3 1
4 B1 up to 1000 cm3 3
5 B2 from 1001 cm3 to 1300 cm3 4
6 B3 from 1301 cm3 to 1600 cm3 4
7 B4 from 1601 cm3 till 2000 cm3 19
8 B5 over 2001 cm3 1
9 C1 up to 1300 cm3 1
10 C2 from 1301 cm3 to 1600 cm3 2
11 C3 from 1601 cm3 till 2000 cm3 39
12 C4 from 2001 cm3 to 2500 cm3 0
13 C5 over 2501 cm3 4
14 D1 up to 1300 cm3 1
15 D2 from 1301 cm3 till 1600 cm3 5
16 D3 from 1601 cm3 to 2000 cm3 21
17 D4 from 2001 cm3 39
18 E1 Group A up to 1600 cm3 0
19 E2 Group A over 1601 cm3 1
20 E3 Group B up to 1600 cm3 0
21 E4 Group B over 1601 cm3 6
22 F1 Grupp A upp till 1600 cm3 0
23 F2 Grupp A över 1601 cm3 6
24 F3 Grupp B upp till1600 cm3 0
25 F4 Grupp B över 1601 cm3 0
26 Category 6 3
28 Regularity Elite 21
29 Regularity Sport 17
30 Föråkare. Måste vara godkänd av arrangören före anmälan! 4
Totalt 202

Sortera på anmälningsdatum

Klass Förare/Kartläsare Klubb/Klubb Bil/Anml. Nat
3
Ola Stokka
Lars Stokka
KAK Motorsport
KAK Motorsport
Volvo PV
SE
4
Arne Andersson
Lars-Olov Ågren
SMK Örebro
SMK Örebro
BMC Cooper
SE
4
Lars-Erik Hällbo
Markus Hällbo
Säters MK
Säters MK
Saab Sport
SE
4
Sten Säfström
Jan Säfström
Sigtuna RC
Sigtuna RC
Saab Monte Carlo 850
SE
5
J.staffan Anderson
Andreas Petersson
Finspångs MS
SMK Valdemarsvik
Renault R8 Gordini
SE
5
Roland Appelskog
Cai Pettersson
Östergyllen Rally Club
Östergyllen Rally Club
BMC Cooper S
Team Appelskogs Bil
SE
5
Hans Åke Söderqvist
Robin Sandell
Norbergs MC
Anderstorp RC
BMC Cooper S
Söderqvist Enginering
SE
5
Urban Wahlberg
Benny Nordqvist
Linköpings MS
Linköpings MS
Ford Anglia
A.r.c Motorsport
SE
6
Leif B. Andersson
Bengt Lank
Rallyklassiker
Fagersta MK
Ford Cortina
Heco Aluminium Trailer AB
SE
6
Yngve Gustavsson
Magnus Rehbinder
Sigtuna RC
Rhk
VW 1500S
SE
6
Alexander Jansson
Krister Nordling
Rasbo MK
Ford Lotus Cortina
SE
6
Markku Taipale
Alix Malmsten
Ekenäs MK
Ekenäs MK
Ford Escort Twincam
FI
7
Nils Bergquist
Karl Erik Magnusson
Västerås MS
Västerås MS
Volvo 122
Carfix Rally Team
SE
7
Janne Blom
Stig Bergqvist
Finspångs MS
Finspångs MS
Volvo PV
SE
7
Christer Carlsson
C G Wilke
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Volvo 122S
SE
7
Ola Eklund
Fredrik Larsson
Västerås MS
Rallyklassikerna
Volvo PV544
Car Fix Rally Team
SE
7
Tobias Gustafsson
Fredrik Svensson
Ydre MK
Ydre MK
Volvo PV
Team "korvgubben" Motorsport
SE
7
Per Göransson
Roger Lindholm
Almunge MK
Västerås MK
Volvo Amazon
SE
7
Carl-Olof Hagberg
Erland Stigsson
Fryksdalens MK
Fryksdalens MK
Volvo Amazon
SE
7
Anders Johanson
Håkan Berg
Laxå MK
Laxå MK
Volvo Amazon 122S
Nils Johansson Bil AB
SE
7
Thomas Johansson
Björn Ånvedh
SMK Trollhättan
SMK Trollhättan
BMW 2002
SE
7
Petter Jonsson
Thomas Johansson
Lycksele MK
Bengtsfors MC
Volvo Amazon
SE
7
Lasse Jönsson
Per Lidström
Kils MK
Team Westom
Saab Sonett Gr4
Lj Service Center
SE
7
Bengt Karlsson
Hans Karlsson
Fagersta MK
Almunge MK
Volvo 122S
Www.uppsalafritid.se
SE
7
Håkan Lidebjer
Karl Frisk
V:a Östergötlands MK
MSK Kvarnvingarna
BMW 2002Ti
SE
7
Anders Lind
Sten Wallin
Jönköpingssportvagnssälls
Jönköpingssportvagnssälls
Porsche 911
SE
7
Dennis Lindholm
Mario Fincken
Värmdö BK
Värmdö BK
Volvo Amazon 122 S
SE
7
Bengt Samuelsson
Sofia Johansson
SMK Motala
Ydre MK
Volvo 142 S
Team Torpa Gård Konferens & Event
SE
7
Glenn Egon Ström
Susanna Strömgren
Dals MK
Dals MK
Volvo Amazon
SE
7
Curt Åkerberg
Tommy Börjesson
Flens MS
Flens MS
Volvo 142
SE
7
Alf Öberg
Göran Liljeros
Västerås MS
Västerås MS
Volvo Amazon 122S
Carfix Rallyteam
SE
8
Karl-Bertil Ling
Jan Nilsson
Kolsva MS
Kolsva MS
Ford Falcon Sprint
SE
9
Larsgöran Frid
Lennart Göransson
SMK Örebro
SMK Örebro
Skoda 130 RS
Team Hörmann Portar
SE
10
Mats Lannebris
Christer Karlsson
Västerås MS
Västerås MS
VW 1302 S
SE
10
Anders Pettersson
Jonathan Pettersson
Tjust MK
Tjust MK
Ford Escort Bda
SE
11
Alexander Alexandersson
Jonas Frejd
Vimmerby MS
Vimmerby MS
Opel Ascona A
Polyform.se
SE
11
Johan Andersérs
Jerker Andersérs
SMK Sala
SMK Sala
Ford Escort RS1600
Andersérs Mek Verkstad AB
SE
11
Kenneth Andersson
Hans Erik Jansson
Piteå MS
Sigtuna RC
Saab V4
SE
11
Peter Andersson
Britt-Louise Blansch
Skillingaryds MK
Skillingaryds MK
BMW 2002
Psa Motorsport
SE
11
Jan Andre´son
Lennart Karlsson
Filipstads MC
Filipstads MC
BMW 2002
SE
11
Leif Asterhag
Staffan Parmander
Huddinge MK
Huddinge MK
Toyota Celica
SE
11
Morgan Björn
Erik Karjula
Munkfors MC
Ludvika MS
Saab V4
SE
11
Henrik Boivie
Kjell Renstål
Almunge MK
Rasbo MK
Ford Escort RS1600
Bevelko Historic Rallyteam Sweden
SE
11
Tomas Damm
Tomas Kasselstrand
MK Kinda
MK Kinda
Volvo 142
Hycklinge Bensin & Service AB
SE
11
Ruben Davidsson
Göran Kaldenberg
V:a Östergötlands MK
V:a Östergötlands MK
Volvo 140
SE
11
Urban Farbäck
Göran Söderström
SMK Eksjö
Ryds MK
Opel Kadett GTE
SE
11
Ove Fellin
Greger Fellin
Kolsva MS
Kolsva MS
Volvo Amazon
SE
11
Magnus Folkesson
Bengt-Evert Johansson
Vimmerby MS
Vimmerby MS
Volvo De Lux 142
SE
11
Gunnar Fredriksson
Jan-Erik Eriksson
Katrineholms MK
Ludvika MS
Saab V4
SE
11
Martin Hagman
Jan Hagman
MK Rimo
MK Rimo
Ford Escort RS1800
Riflex Sport
SE
11
Lasse Hasselgren
Kent Gustavsson
Kolsva MS
Kolsva MS
Volvo 343
SE
11
Curt Jonsson
Lars Nilsson
Tväråns If
Tväråns If
Volvo 142
Norrbottens Bildemontering AB
SE
11
Ove Jonsson
Marcus Jonsson
Vimmerby MS
Vimmerby MS
Saab 96 V4
SE
11
Sven-Erik Karlsson
Anders Knutsson
Fägre MK
Fägre MK
Volvo 142
SE
11
Anders Knutsson
Christian Ingemarsson
Ydre MK
Vimmerby Motorsällskap
Saab V4
Vimmerby Tidning / Swepress Media
SE
11
Helmut Kreis
Hartmut Walch
Tba
Opel Ascona
DE
11
Håkan Larsson
Håkan Lindh
Laxå MK
Laxå MK
Ford Escort RS 1800
Hl Service I Laxå AB
SE
11
Mikael Lööv
Tommy Högström
Rasbo MK
MK Rimo
Opel Ascona A
SE
11
Anton Mattsson
Hans Bonnedahl
Umeå Automobilklubb
Umeå Automobilklubb
Volvo 142
SE
11
Jonas Nelson
Anders Holm
Silverdalens MSK
Grimslöv MS
Opel Ascona A
SE
11
Fredric Nordh
Jan Svensson
Ydre MK
Ydre MK
Saab 99
SE
11
Christer Norling
Kjell Jansson
Rasbo MK
Enköpings MK
Opel Ascona A
Järlåsa Rally Team
SE
11
Anders Norstedt
Frank Smit
SMK Uppsala
SMK Uppsala
Saab 99
SE
11
André Nygren
Emil Olsson
MK Ratten
MK Ratten
Ford Escort RS1800 BDG
SE
11
Mattias Olofsson
Peter Gabrielsson
Bengtsfors MC
Bengtsfors MC
Volvo 142
SE
11
Patric Petersson
Stefan Vahlin
Gullabo RC
Gränna MK
Volvo 142 S
SE
11
Christer Pettersson
Stefan Jonsson
Östgöta Bilsportförening
Östgöta Bilsportförening
Opel Ascona
SE
11
Per-Åke Ring
Eva Ottosson
SMK Valdemarsvik
Gullabo RC
Ford Escort RS1800
SE
11
Tom Silén
Jerry Nilsson
Örsundsbro MK
Örsundsbro MK
Opel Ascona A
Järlåsa Rally Team
SE
11
Sven Stors
Glenn Stors
Mälaröarnas MK
Mälaröarnas MK
Opel Ascona A
Arbetsfordon AB
SE
11
Mats Thorszelius
Peter Johansson
SMK Uppsala
Uppsala MK
Ford Escort
SE
11
Peter Thume
Karin Danielsson
Kolsva MS
Kolsva MS
Opel Kadett GTE
SE
11
Erik Uppsäll
Sören Dahlin
Sigtuna RC
Huddinge MK
Saab 96 V4
Heco Aluminiumtrailer AB
SE
11
Bo Warmenius
Robert Ardryd
Taxinge MK
MK Kopparberg
Ford RS1600
Örby Gummi Racing
SE
13
Tomas Ebegård
Petri Väätänen
KAK
Haninge MK
Porsche 911
Arne Bäckström Historic Motorsport
SE
13
Per Göthberg
Robert Eriksson
Eskilstuna MK
Eskilstuna MK
Porsche 911 Carrera RS
SE
13
Mats Myrsell
Erik Pedersen
SMK Hedemora
NMK Larvik
Porsche 911 RS
Tractive Rally Team
SE
13
Anders Olsson
Ragnar Glav
Vaxholm MK
Vallentuna MK
Volvo 164
Team Tia Racing
SE
14
Mathias Engh
Erika Engh
Grangärde RRC
Grangärde RRC
Toyota Starlet
SE
15
Martin Berglund
Joakim Gevert
SMK Gävle
Fryksdalens MK
VW Golf
SE
15
Patrik Dybeck
Jonny Norling
SMK Gävle
Skutskärs MS
VW Golf 1
Batteribolaget
SE
15
Jonas Gustafsson
Conny Westlund
SMK Gävle
SMK Gävle
VW Golf GTI
SE
15
Per-Arne Sjöstedt
Mikael Ence
Haninge MK
Haninge MK
VW Scirocco
SE
15
Bengt Öberg
Ulla Andersson
Botkyrka MK
SMK Nyköping
Golf MK 1
SE
16
Jörgen Andersson
Nils Ekberg
Sjöbo MK
SMK Hörby
Opel Ascona
Lundells Motorsport
SE
16
Peter Engström
Tord Lehman
NMS Boden
NMS Boden
Ford Escort MK2
SE
16
Mikael Eriksson
Anders Östlund
Hällefors MK
Hällefors MK
Opel Ascona B
Kjellbergs AB
SE
16
Bernt-Eric Grönlund
Joakim Petersson
Vaxholms MK
Tjust MK
Opel Kadett Rallye GTE
West Bay Trailers
SE
16
Falko Jansen
Harald Gottlieb
Asoc
Talbot Sunbeam 1.8
DE
16
Peter Jonasson
Lars Jansson
Ydre MK
Åtvidbergs MK
Opel Ascona B
Kisa El Byrå
SE
16
Tommy Karlsson
Karin Karlsson
SMK Trollhättan
SMK Trollhättan
Saab 99 EMS 16V
SE
16
Sten Larsson
Malin Axellie
SMK Trollhättan
SMK Trollhättan
Opel Ascona B
SE
16
Jan-Erik Lundgren
Leif Ahlin
Kils MK Bil
Nässjö MK
Opel Kadett
SE
16
Per-Erik Lundgren
Mikael Andersson
Borlänge MK
Eskilstuna MK
Ford Escort MK 2
SE
16
Mats Lundholm
Tomas Olsson
Tjust MK
Tjust MK
Opel Ascona B
SE
16
Sören Olsson
Micke Åkerlöf
Films MK
Films MK
Toyota Celica Ra 40
SE
16
Pelle Palmqvist
Håkan Jacobsson
SMK Gävle
Norbergs MC
Ford Escort RS
SE
16
Leif Pedersen
Oskar Andersson
Flens MS
Flens MS
Opel Ascona
SE
16
Jorge Perez-Companc
Jose Volta
Cda
Cda
Ford Escort RS1800
Viking Motorsport Ltd
AR
16
Warren Philliskirk
Garry Green
York
York
Ford Escort MK 2
GB
16
Matthew Robinson
David Iwan Jones
Malton Motor Club
Ford Escort MK 2
GB
16
Christer Sunner
Nicklas Lindberg
MK Kopparberg
Teknis MC
Opel Kadett GTE
SE
16
Mats Svenson
Gunnar Envang
SMK Märsta
Djursholms MK
Opel Kadett GTE
SE
16
Roar Vannebo
Arne Johansson
NMK Modum Og Sigdal
SMK Karlskoga
Toyota Celica Ra 40
Toyota Team Historic
NO
16
Anders Wigh
Göran Johansson
Boxholms MK
Boxholms MK
Opel Ascona
SE
17
Claes Alfredsson
Anders Birath
Stenungsunds MS
Trollhättan
Opel Ascona 400
SE
17
William Andersson
Roger Dahlberg
Vimmerby MS
Emådalens MK
Volvo 240
SE
17
Gunnar Arestav
Bengt Springer
Stockholms BK
Stockholms BK
Volvo 244
Örby Gummi
SE
17
Ola Axelsson
Curt Lundmark
Västerås MS
Västerås MS
Volvo 240
Axelssons Turisttrafik AB
SE
17
Arne Bäckström
Björn Wessel
Haninge MK
Carlstad RC
Volvo 240
Arne Bäckström Historic Motorsport
SE
17
Ruben Börjesson
Fred Calmerman
SMK Nyköping
SMK Nyköping
Triumph TR7 V8
SE
17
Jacques Cochin
Anne Marie Pomares
None
Mercedes 500 SLC
FR
17
Eugen Damstedt
Göran Nyberg
Sibboak
Sibboak
Porsche 911 SC
FI
17
Lars Davidsson
Åke Andersson
Enköpintgs MK
SMK Uppsala
Renault Alpine 310 V6
SE
17
P-O Davidsson
Mikael Nordström
Kinds MK
SMK Gävle
Volvo 240 7D
SE
17
Lasse Drotz
Claes Rundlöf
Waxholms MK
Waxholms MK
Volvo 242
Team Tia Racing
SE
17
Erik Eriksson
Henric Gustavsson
SMK Uppsala
SMK Uppsala
Volvo 240
SE
17
Patrik Flodin
Morgan Olsson
Ilsbo MK
SMK Hälsinge
Volvo 242
Andersérs Mek Verkstad AB
SE
17
Kjell Fransson
P-O Eriksson
Vimmerby MS
Mönsterås MK
Renault Alpine A310
SE
17
Jan Hagberg
Per Mikael Eksröm
Kinds MK
Borås MK
Volvo 242
SE
17
Peter Holmberg
Dennis Holmgren
Films MK
Skutskärs MS
Volvo 242
SE
17
Harry Joki
Toni Sundkvist
Västerås MS
SMK Motala Bil
Volvo 242
SE
17
Göran Jonasson
Per-Ola Johansson
Wäxjö MS
Wäxjö MS
Vauxhall Chevette Hsr
SE
17
Mats Karlsson
Lars-Olof Gustafsson
Nässjö MK
Nässjö MK
Volvo 242
Team Skeppsbrons
SE
17
Mats Karlsson
Göran Sjökvist
Säffle MC
KAK Motorsport
Volvo 242
Forbinabåtar Motorsport
SE
17
Urban Karlsson
Johan Engström
Östhammars MK
Östhammars MK
Volvo 244
SE
17
Michael Klar
Peter Olsson
Toarps MK
Kristianstads MK
Volvo 242
Johanssons Bilverkstad I Borås
SE
17
Magnus Lagerstam
Tim Lagerstam
Kullings MS
Kullings MS
Volvo 242
SE
17
Mats Lindwall
Jon Magnusson
SMK Valdemarsvik
SMK Linde
Volvo 240
SE
17
Martin Nelson
Johan Karlsson
Vimmerby MS
Volvo 240 Classic
Scuderia Autoropa
SE
17
Sten Nelson
Joakim Gustavsson
Vimmerby MS
Eksjö
Volvo 242
Scuderia Autoropa
SE
17
Christer Nilsson
Claes Evenås
SMK Trollhättan
SMK Trollhättan
Opel Ascona 400
SE
17
Stefan Nilsson
Ann-Louise Forslund
MSK Hammaren
MSK Hammaren
Volvo 242
Jh Spårservice AB
SE
17
Björn Norman
Conny Råden
Grödinge MK
Taxinge MK
Volvo 242
Fastighetsbyrån Tumba
SE
17
Tomas Norqvist
Tony Carlsson
SMK Trollhättan
SMK Trollhättan
Volvo 242
Forbinabåtar
SE
17
Mats Norss
Lars-Åke Pettersson
Höglandets Motorsällskap
Höglandets Motorsällskap
BMW 323
SE
17
Lars-Ove"biffen" Olsson
Torbjörn Jönsson
Forshaga MC
Forshaga MC
Opel Ascona 400
SE
17
Morgan Olsson
Joakim Stjernström
Vimmerby MS
Hultsfreds MK
Volvo 242
SE
17
Lars Pettersson
Ulf Johansson
MK Kinda
Ydre MK
Volvo 242
Hycklinge Bensin&Service AB
SE
17
Arne Rådström
Thomas Nilsson
Östmarks MFF
Luleå MS
Volvo 242
SE
17
Daniel Wall
Lina Jonasson
MSK Kvarnvingarna
Ydre MK
Volvo 240
Kisa El Byrå
SE
17
Janne Westlund
Anita Jansson
MK Kopparberg
MK Kopparberg
Volvo 240
SE
17
Mikael Wisti
Håkan Wisti
Fagersta MK
Fagersta MK
Volvo 242
SE
17
Thord Östlund
Daniel Norling
Hedesunda MK
Hedesunda MK
Volvo 242
SE
19
Anders Söderberg
Lotta Strand
Botkyrka MK
SMK Valdemarsvik
Audi 90 quattro
SE
21
Tom Axelsson
Krister Gull
Almunge MK
Kils MK Bil
Audi quattro A2
Bevelko Historic Rally Team Sweden
SE
21
Göran Fredriksson
Jan Svanström
MK Ratten
Säffle MK
Volvo 242 Turbo
Göran Fredriksson
SE
21
Mats Karlsson
Mathias Lundahl
Vimmerby MS
Vimmerby MS
Audi Urquattro A2
SE
21
Frank Mårdh
Bengt Karlsson
Norrköpings MK
Åtvidabergs MK
Opel Manta 400
SE
21
Janne Pettersson
Lasse Andersson
SMK Nyköping
SMK Nyköping
Audi quattro A2
SE
21
Peter Strid
Ulf Lind
SMK Hörby
SMK Hörby
Opel Manta 400
SE
23
Erik Engen
Tommy Savevik
NMK Trøgstad
Vara MK
Toyota Celica GT4
Toyota Team Historic
NO
23
Göran Huggare
Sture Huggare
Kolsva MS
Kolsva MS
Opel Kadett GSI
SE
23
Håkan Huggare
Peter Persson
Kolsva MS
Kolsva MS
Opel Kadett GSI
SE
23
Mats Jonsson
Anders Moberg
Forshaga MC
Forshaga MC
Mazda 323 4WD
SE
23
Joachim Nilsson
Mats Karlsson
SMK Arboga
SMK Arboga
Opel Kadett 16V
SE
23
Bosse Sundin
Melker Pedersson
Dals MK
Dals MK
BMW M3
SE
26
Ian Beveridge
Paul Price
RAC Msa
RAC Msa
Toyota Corolla
GB
26
Stig Blomqvist
Robert Jakobsson
SMK Örebro
Kolsva MS
Porsche 911
SE
26
David Hopkins
Tony Vart
RAC
RAC
Sunbeam Talbot
GB
28
Bo Alm
Carl-Gustav Andersson
MK Rimo
MK Rimo
BMW 633 CSI
SE
28
Hilmar Johs. Andersen
Henning Friborg
Dansk Rally Club
Kjellerup Om
Volvo 142S
Poulsenbiler.com
DK
28
Gunnar Bergström
Per Wickert
KAK
KAK
Mgb GT
SE
28
Ingemar Bjerkborn
Sören Johansson
KAK Syd
V:a Östergötlands MK
MG A Coupé
Bjerkborn Historic Rally Team
SE
28
Thorbjørn Bye
Oddvar Moland
KNA Halden
KNA Drammen
BMW 2002 Tii
NO
28
Patrick Carlsson
Per-Jan R S Carlsson
MK Gutarna
MK Gutarna
Volvo 262 Bertone
SE
28
Öved Clasén
Britt-Marie Clasén
Linköpings MS
Linköpings MS
Saab 99
SE
28
Lars Engerfalk
Arne Henriksson
KAK
KAK
Porsche 911 SC
Le Racingteam Sweden
SE
28
Steinar Frellumstad
Tom A. Granli
KNA
NMK Trysil
Opel Rallye Kadett
NO
28
Anders Gröttum
Jörn Gröttum
Asker & Bærum Motorsport
Asker & Bærum Motorsport
Opel Kadett Gt/e
NO
28
Kjell Gudim
Monty Karlan
KNA
Amcar
Porsche 911 C
NO
28
Sibylla Gustafsson
Rolf Ax
Åtvidabergs MK
Åtvidabergs MK
Saab 96
SE
28
Staffan Jansson
Stefan Jansson
Västerås MS
Västerås MS
Saab V4
SE
28
Aasmund Kleve
Jan Egil Jenssen
NAF A&B Motorspott
KNA
Volvo 123 GT
NO
28
Lars-Erik Larsson
Marie Valentin
KAK
Mercedes Benz 300 Sl
SE
28
Jan Lindholm
Ove Lindberg
Västerås MS
Västerås MS
Porsche 924
SE
28
Joakim Roman
Hans Sylvan
SMK Örebro
Djursholms MK
Porsche 924 Turbo
Millbrooks Worldrallyteam
SE
28
Per Settergren
Martin Stuart
KAK Motorsport
Triumph TR4A
SE
28
Erling Svensen
Ingar Carlsen
Østfold Motorsport
KNA I/y Østfold
Volvo 142
NO
28
Sture Svensson
Helena Svensson
Gmf:s BK
Gmf;s BK
Saab Tvåtakt
SE
28
Bertil Trued
Uno Dahl
SMK Trollhättan
SMK Trollhättan
Saab 96 V4
SE
29
Michael Barbach
Dr. Erich Glavi
Porsche Owners Club
Porsche Owners Club
Porsche Berlin Rom Wagen
AT
29
Bjørn Burum
Are Burum
KNA
Volvo 142
NO
29
Lennart Börjesson
Håkan Junfors
Alingsås MK
KAK Motorsport
VW Golf
SE
29
Kjell Carlsson
Torbjörn Zetterljung
Nora MK
Nora MK
Volvo 360
SE
29
Alfons Denissen
Johanna Meesters
None
Datsun 240Z
NL
29
Anders Hagman
Jens Olovsson
Karlstad MC Bil
Filipstads MC
Porsche 944
SE
29
Alf Helle
Svein-Erik Stolpe
KNA
KNA
Triumph TR 4
NO
29
Sören Hellqvist
Christer Vetterato
Degerfors RC
Fiat Bertone X 1/9 Five S
SE
29
Lars Håkansson
Stefan Helin
MK Gutarna
Tibro MK
Volvo Amazon
Helins Motorsport
SE
29
Mikael Johansson
Kenth Nilsson
Tjust MK
Tjust MK
VW Golf Gtd
Engströms Bil
SE
29
Thomas Nilsson
Margareta Danelius
SMK Hörby
Volvo PV 544 S
SE
29
Lennart Rees
Arne Ivarsson
Örebro Racing Club
Vansbro MK
Saab 99 EMS
Åhls Bildelar AB
SE
29
Erwin Reineke
Andreas Stüker
MSC Guetersloh
MSC Schlangen
Opel Kadett
Msc Guetersloh Ev Im Adac
DE
29
Clas Skoog
Rickard Rejnefelt
Kristianstad MK
Kristianstads MK
Porsche 911
SE
29
Carl-Eric Sköld
Gustaf Sköld
Östgöta Sportvagnsklubb
Östgöta Sportvagnsklubb
Triumph TR4A Irs
SE
29
Leif Sohlberg
Lucas Helin Framnäs
Vara MK
Tibro MK
VW 1303S
Helins Motorsport
SE
29
Gunilla Åling
Åsa Samuelsson
SMF Västerås
SMF Västerås
Volvo 142 142
Team Endless Brake Technology Euro
SE
30
Lars Blondell
Max Nensen
SMK Motala Bil
Gnesta MK
Peugeot 306 16V GTI
SE
30
Christoffer Holmberg
Niklas Olsson
Karlskrona Automobil Klub
Karlskrona AK
Opel Ascona B
SE
30
Stefan Ottosson
Sofie Adolfsson
Vetlanda RRC
Nässjö MK
VW Golf 4
SE
30
Tommy Svensson
Roland Brorsson
SMK Hörby
SMK Hörby
Opel Rally Kadett
Stefans Däckservice Hörby
SE
www.resultatservice.com