Anmälningslista

Anmälda till Rally DM: Smedsvängen

3 aug 2024 - SMK Örkelljunga

Producerad av Resultatservice

Nr Klass Antal
1 Debutanter 0
2 Ungdomsrally 0
3 Appendix K 3
4 A, B - förare - Standard A 3
5 A, B - förare - Standard B 4
6 A - förare - Trimmat 2WD 4
7 A - förare - 4 W 0
8 B - förare - Trimmat 2WD 4
9 B - förare - 4 WD 0
10 C - förare - Standard A 0
11 C - förare - Standard B 9
12 C - förare - Trimmat 2WD 2
13 C - förare - 4 WD 0
30 Föråkare. Godkänd av arrangören före anmälan 1
Totalt 30

Sortera på anmälningsdatum

Klass Förare/Kartläsare Klubb/Klubb Bil/Anml. Nat
3
Ingemar Johnzon
Rolf Olofsson
Varbergs MK
Varbergs MK
Volvo Amazon
SE
3
Dan Skärin
Christer Skärin
Skillingaryds MK
Skillingaryds MK
Volvo 244
SE
3
Thomas Thelin
Magnus Thelin
BMK Uddevalla
BMK Uddevalla
VW 1302 RS
SE
4
Oliver Larsson
Ola Stenberg
Sjöbo MK
Sjöbo MK
Volvo 944
Lundells motorsport
SE
4
Jesper Larsson Odenmalm
Anna Larsson
Kristianstads MK
Kristianstads MK
Toyota Corolla
SE
4
Lars Svensson
Johannes Ljungbäck
Hässleholms MK
Hässleholms MK
VW Golf
SE
5
Linus Larsson
Olivia Kristensson
Sjöbo MK
Trelleborg MK
BMW E46
Lundells motorsport
SE
5
Ingemar Månsson
Per Hellberg
SMK Hörby
Osby MK
Volvo 940
SE
5
Rolf Arne Nilsson
Felix Nilsson
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 944
Lundells motorsport, Stefans däck
SE
5
David Pettersson
Isa Kolmbäck
Asarums MS
Taxinge MK
Volvo 940
Lightspeed Motorsport
SE
6
Johannes Haraldsson
Magnus Lörd
Hässleholms MK
Hässleholms MK
VW Golf 4
SE
6
Patrik Karlsson
Amanda Linnemo
Oskarshamn RRC
Vimmerby MS
Volvo 940
SE
6
Mikael Rosenberg
Görgen Persson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Volvo 940
SE
6
Ola Wingren
Anders Östberg
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 940
SE
8
Hannes Håkansson
Mikael Jönsson
Asarums MS
Asarum MS
Volvo 940
Runes motorsport
SE
8
Mikael Larsson
Ebba Larsson
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 940
SE
8
Håkan Rönnebring
Anette Pettersson
Karlskrona AK
Gullabo RC
BMW Compact M3
SE
8
Gösta Wremert
Svedala MK
Volvo 242 Sportcupé
SE
11
Kent Berg
Kristina Berg
Hässleholm MK
Hässleholms MK
Volvo 240
SE
11
Albin Esaiasson
Mattis Lundström
Ryds MK
Ryds MK
Volvo 240
SE
11
Berndt Holgersson
Wilma Holgersson
S Sunnerbo MK
Volvo 940 Voc
SE
11
Lars Langwagen
Mathias Sellberg
Karlskrona AK
Karlskrona AK
VW Golf V5
SE
11
Roy Larsen
Anna Svensson
SMK Hörby
Höörs MK
Volvo 940
SE
11
Oskar Mortensen
Aron Gunnarsson
Älmhult MK
Älmhult MK
Volvo 940
Team Björns autoservice
SE
11
Ulrik Nilsson
Magnus Fogelberg
Dalby MK
Simrishamns MK
Volvo 940 Grp F
Polykemi AB
SE
11
Hjalmar Petersson
Stefan Petersson
Grimslövs MS
Grimslövs MS
Volvo 940
SE
11
Maya Ragntoft
Marie Ragntoft
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 240
SE
12
Simon Nilsson
Lina Hammarstedt
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Peugeot 205 GTI
SE
12
Robert Svensson
Kim Johansson
Asarums MS
Asarums MS
BMW E36
Runes Motorsport
SE
30
Jesper Roslund
Camilla Olsson
SMK Örkelljunga
Hässleholms MK
BMW M3
SE
www.resultatservice.com