Anmälningslista

Anmälda till Rally Sprint: Midsommardansen Sprint

1 jun 2024 - Ljungby MK

Producerad av Resultatservice

Nr Klass Antal
1 Standard 20
2 App- K -75 4
3 App- K 76-- 5
4 2 WD 19
5 4 WD 6
6 Ungdomsklassen 2
30 Föråkare. Godkänd av arrangören före anmälan 2
Totalt 58

Sortera på anmälningsdatum

Klass Förare/Kartläsare Klubb/Klubb Bil/Anml. Nat
1
Christer Alfredsson
Karl-Gustav Askmyren
Asarums MS
Asarums MS
Volvo 940
SE
1
Ivar Andersson
Per Andersson
Dals MK
Dals MK
Volvo 940
SE
1
Olof Andersson
Hanna Zettervall
Osby MK
Hästveda FRC
Volvo 940
SE
1
Magnus Bengtsson
Håkan Pettersson
Grimslövs MS
Grimslövs MS
Volvo 940
SE
1
Mattias Bengtsson
Magnus Lind
Ryds MK
Hässleholms MK
Volvo 940
SE
1
Rasmus Bengtsson
Torbjörn Ivarsson
Älmhults MK
Hässleholms MK
Volvo 940
SE
1
Kent Berg
Kristina Berg
Hässleholm MK
Hässleholms MK
Volvo 240
SE
1
Emil Degerman
Aron Gunnarsson
Älmhults MK
Älmhults MK
Toyota Corolla
SE
1
Bo Fransson
Susanne Fransson
Växjö MS
Växjö MS
Volvo 940
SE
1
Berndt Holgersson
Hans-Peter Picher
S Sunnerbo MK
Skillingaryds MK
Volvo 940 Voc
SE
1
Bengt Johansson
Anders Eriksson
Kullings MS
Toarps MK
Volvo 850
SE
1
Kim Johansson
Jacob Monahan
Falköpings MK
Falköpings MK
Volvo 940
SE
1
Albin Karlsson
Katharina Magnusson
Dals MK
SMK Trollhättan
Volvo 940
SE
1
Sam Karlsson
Viktor Zettergren
Älmhults MK
Älmhults MK
Volvo 240
SE
1
Henrik Levin
Ida Levin
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 940
SE
1
John Magnusson
Emma Magnusson
Dals MK
Dals MK
BMW E36
SE
1
Ulrik Nilsson
Magnus Fogelberg
Dalby MK
Simrishamns MK
Volvo 940 Grp F
Polykemi AB
SE
1
Hjalmar Petersson
Stefan Petersson
Grimslövs MS
Grimslövs MS
Volvo 940
SE
1
Felix Wallin
Tom Wallin
Jönköpings Sportvagnssäll
Jönköpings Kartingklubb
Volvo 244
Felix Wallin
SE
1
Keith Wennberg
Jane Wennberg
Skillingaryds MK
Skillingaryds MK
Volvo 940
Plombo motor
SE
2
Per Eriksson
Per Rosendahl
SMK Örkelljunga
Rhk
VW 1302 S
SE
2
K Boalt Johnsson
Tobias Svensson
Osby MK
S. Sunnerbo MK
Volvo 142
SE
2
Ingemar Johnzon
Rolf Olofsson
Varbergs MK
Varbergs MK
Volvo Amazon
SE
2
Bengt Malmgren
Anna Svennson
SMK Hörby
Höörsmk
Volvo Volvo Amazon
SE
3
Sven-Åke Angerd
Niklas Johansson
Norrahammars MK
Anderstorps RC
Ford Escort RS 1800
SE
3
Göran Jonasson
Björn Jonasson
Wäxjö MS
Wäxjö MS
Vauxhall Chevette Hsr
SE
3
Thomas Kristiansson
Per-Anders Eklund
Grimslövs MS
Grimslövs MS
Volvo 242
SE
3
Lars Nilsson
Per Malmström
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Volvo 242
SE
3
Martin Nilsson
Johan Svensson
Gotlands MF BK
Svedala MK
Volvo 240
SE
4
Rickie Borgström
Ola Sandberg
Osby MK
Hässleholms MK
Volvo 240
Team SKÅAB
SE
4
Eskil Carlsson
Marina Carlsson
Varbergs MK
Varbergs MK
Volvo 940
SE
4
Hampus Classon
Tobias Karlsson
Karlskrona AK
Karlskrona AK
Opel Ascona B
SE
4
Andreas Elfver
Sofie Elfver
Gränna MK
Gränna MK
Volvo 240
SE
4
Thomas Englund
Jimmy Tykesson
Södra Sunnerbos MK
Södra Sunnerbos MK
Volvo 240
SE
4
Adam Grahn
Marcus Sundh
Älmhults MK
Älmhults MK
Ford Fiesta Rally4
SE
4
Johan Green
Josefin Ingvarsson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Toyota Corolla
SE
4
Johannes Haraldsson
Magnus Lörd
Hässleholms MK
Hässleholms MK
VW Golf 4
SE
4
Anders Johansson
Peter Andersson
Kullings MS
Kullings MS
Volvo 940 16V
SE
4
Marcus Kjellkvist
Inge Petersson
Skillingaryds MK
Skillingaryds MK
Volvo 940
SE
4
Joacim Kristiansson
Roger Clausson
SMK Hörby
SMK Hörby
Toyota Corolla
SE
4
Per Löfqvist
Jonas Andersson
Kinds MK
Kinds MK
Volvo 240
SE
4
Andreas Martinsson
Lucas Martinsson
Älmhults MK
Älmhults MK
Volvo 940
SE
4
Simon Nilsson
Lina Hammarstedt
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Peugeot 205 GTI
RP MOTORSPORT
SE
4
Mikael Rosenberg
Görgen Persson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Volvo 940
SE
4
Heidi Ryrlén
Peter Hansson
Vänersborgs MK
Vänersborgs MK
Ford Fiesta
SE
4
Håkan Rönnebring
Anette Pettersson
Karlskrona AK
Gullabo RC
BMW Compact M3
SE
4
Robert Svensson
Kim Johansson
Asarums MS
Asarums MS
BMW E36
Runes Motorsport
SE
4
Tomas Wenersson
Joel Picher
Skillingaryds MK
Skillingaryds MK
Opel Ascona A
SE
5
Robin Adolfsson
Nicklas Jidflo
Wäxjö MS
Wäxjö MS
Skoda Fabia
Tisse Racing
SE
5
Nicklas Daugberg
Charlotte Lebeck Østergaard
Fama
Ikast
Subaru Impreza
DK
5
Oscar Hedberg
Roger Hedberg
Kristdala MS
Kristdala MS
Subaru Impreza
SE
5
Nils Jensen
Haninge MK
Citroën C3
SE
5
Arvid Johansson
Mikael Johansson
Lessebo MK
Älmhults MK
Skoda Fabia EVO2
Tisse racing
SE
5
Tobias Pettersson
Åke Kjellgren
Gränna MK
Gränna MK
Mitsubishi EVO 6
SE
6
Helmer Eriksson
David Käll
Films MK
Films MK
Mazda 323
SE
6
Emil Karlsson
Jonas Gustavsson
Södra Sunnerbos MK
Hässleholms MK
Volvo 940
SE
30
Jonas Andersson
Joakim Svensson
Älmhults MK
Älmhults MK
Volvo 240
SE
30
Henrik Sjöberg
Anders Sjöberg
Ljungby MK
Ljungby MK
Volvo 940
SE
www.resultatservice.com