Anmälningslista

Anmälda till Rally: Ekratten

25 sep 2021 - Asarums MS

Producerad av Resultatservice

Nr Klass Antal
1 Debutanter 1
2 Ungdomsrally 1
3 4wd A-B-C-förare 2
4 2wd Trimmat (2wd övrigt) A-B-C-förare 8
5 2wd Otrimmat (Se inbjudan) A-B-C-förare 11
6 Appendix K A-B-C-förare 2
30 Föråkare 3
Totalt 28

Sortera på anmälningsdatum

Klass Förare/Kartläsare Klubb/Klubb Bil/Anml. Nat
1
Elof Ottosson
Daniel Wessberg
Asarums MS
Asarums MS
Volvo 940
SE
2
Hannes Håkansson
Christer Håkansson
Asarums MS
Ryds MK
Volvo 940
SE
3
Pelle Larsson
Tobias Persson
SMK Hörby
SMK Hörby
Mitsubishi EVO
SE
3
Håkan Rönnebring
Sandra Rönnebring
Karlskrona AK
Karlskrona AK
Mitsubishi EVO IX
SE
4
Björn Borgqvist
Peter Nilsson
Olofströms MK
Olofströms MK
BMW 325
SE
4
Alf Fougstedt
Nathalie Petersson
Eslövs MK
SMK Helsingborg
Ford Escort
SE
4
Peter Holgersson
Moltas Olofsson
Ryds MK
Asarums MS
Ford Escort MK II
SE
4
Adam Håkansson
Hanna Kjellvåg
Asarums MS
Asarums MS
Volvo 940
SE
4
Arvid Johansson
Alicia Jonasson
Lessebo MK
Lessebo MK
Volvo 940
SE
4
Åke Månsson
Lars Göran Nilsson
Asarums MS
Asarums MS
Volvo 240
SE
4
Lars Mårtensson
Liselott Hansson
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 940
SE
4
David Pettersson
Isa Kolmbäck
Asarums MS
Taxinge MK
Toyota Starlet
SE
5
Per-Arne Axelsson
Lars Trisse Gustafsson
Gullabo RC
Gullabo RC
Toyota Corolla
Team RutGear Motorsport
SE
5
Paul Edvinstam
Ola Stenberg
Arlövs MC
Arlöv MC
Saab 96
Team Graneborg
SE
5
Kevin Gustavsson
Kim Johansson
Asarums MS
Asarums MS
Opel Astra
SE
5
Marcus Johansson
Per Bondesson
Gullabo RC
Gullabo RC
VW Polo
SE
5
Jimmie Karlsson
Olofströms MK
Volvo 940
SE
5
Kenth Lindkvist
Robin Falén
Ryds MK
Ryds MK
Volvo 940
SE
5
Mattias Nilsson
Tobias Eriksson
Karlskrona AK
Gullabo RC
Mazda 323
TEAM RUTGEAR Motorsport
SE
5
Nils-Åke Ohlsson
Bengt Karlsson
Asarums MS
Asarums MS
VW Golf 3
SE
5
Hjalmar Petersson
Stefan Petersson
Grimslövs MS
Grimslövs MS
Volvo 940
SE
5
Carl Ryke
Joakim Amar
Karlskrona AK
Karlskrona AK
VW Golf
SE
5
Rasmus Svensson
Ryds MK
Volvo 940
SE
6
Rolf Johansson
Robert Anrep-Nordin
Växjö MS
Lessebo MK
Saab V4
SE
6
Hannu Saikanmäki
Emil Svensson
Olofströms MK
Olofströms MK
Ford Escort RS2000
SE
30
Lars Gillberg
Mats Hult
Asarums MS
Asarums MS
Volvo 244
SE
30
Tobias Larsson
Felicia Andersson
Kristianstad MK
SMK Hörby
Toyota Starlet
SE
30
Henrik Levin
Ida Levin
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 940
SE
www.resultatservice.com

Meny

Ekratten

25 sep 2021 - Asarums MS

Pågående Tävling