Anmälningslista

Anmälda till Rally BRC: Rally Anderslöv

3 jul 2021 - Trelleborgs MK

Producerad av Resultatservice

Nr Klass Antal
1 A-B-förare Grupp E 1
2 C-förare Grupp E 6
3 A-B-förare: Grupp F, 1300 Rallycup samt Grupp N -1400cc 3
4 C-förare: Grupp F, 1300 Rallycup samt Grupp N -1400cc 4
5 A-B-C-förare: Appendix K. upp till -1975/ Max 74 3
6 A-B-C-förare: Appendix K. 1976-1990, Ej 4WD. 4
8 A-B-C-förare: Grupp H Classic 2
9 A-förare 2WD. 5
10 B-förare 2WD. 3
11 C-förare 2WD. 6
12 Ungdomsrally 3
30 Föråkare 3
Totalt 43

Sortera på anmälningsdatum

Klass Förare/Kartläsare Klubb/Klubb Bil/Anml. Nat
1
Nicklas Eriksson
Kid Eriksson
Gullabo RC
VW Golf
SE
2
Per-Arne Axelsson
Lars Trisse Gustafsson
Gullabo RC
Gullabo RC
Toyota Corolla
Team RutGear Motorsport
SE
2
Kevin Gustavsson
Kim Johansson
Asarums MS
Asarums MS
Opel Astra
SE
2
Anders Hugosson
Joakim Gustafsson
Wäxjö MS
Wäxjö MS
Ford Focus
SE
2
Fredric Larsson
Anders Larsson
Arlöv MC
Arlöv MC
BMW 318
Lundells motorsport
SE
2
Johannes Ljungbäck
Martin Nilsson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
VW Golf
SE
2
Mattias Nilsson
Robin Liljegren
Karlskrona AK
Karlskrona AK
Mazda 323
SE
3
Olof Andersson
Hanna Zettervall
Osby MK
Hästveda FRC
Volvo 940
SE
3
Sune Larsson
Linus Persson
SMK Hörby
Eslövs MK
Volvo 940
SE
3
Bengt Malmgren
Johan Svensson
SMK Hörby
Svedala MK
Volvo 944
SE
4
Rasmus Bengtsson
Älmhults MK
Volvo 240
SE
4
Roy Larsen
Anders Östberg
Hyllingems
SMK Hörby
Volvo 940
SE
4
Valentin Mårtensson
Tommy Gullberg
Dalby MK
Dalby MK
Volvo 940
Lundells Motorsport
SE
4
Filip Sjögren
Maja Björnell
V:a Östergötlands MK
V:a Östergötlands MK
Peugeot 206 GTI
SE
5
Paul Edvinstam
Ola Stenberg
Arlövs MC
Arlöv MC
Saab 96
Team Graneborg
SE
5
Rune Nilsson
Stefan Nilsson
Trelleborgs MK
Trelleborgs MK
Opel Ascona A
SE
5
Hannu Saikanmäki
Emil Svensson
Olofströms MK
Olofströms MK
Ford Escort RS2000
SE
6
Janne Blom
Ted Malm
Finspångs MS
Arlövs MC
Volvo 240
SE
6
Morten Eskildsen
Michael Christensen
Historisk Motorsport DK
Ask Hedeland
Peugeot 309 GTI
DK
6
Tommy Karlsson
Rune Karlsson
SMK Trollhättan
Kullings MS
Saab 99 EMS 16V
SE
6
Morgan Olsson
Björn Jacobsson
Vimmerby MS
Vimmerby MS
Volvo 240
SE
8
Mats Karlsson
Lars-Olof Gustafsson
Nässjö MK
Nässjö MK
BMW 318
SE
8
Åke Månsson
Bengt Karlsson
Asarums MS
Asarums MS
Volvo 240
SE
9
Lars Engström
Kurt Vilsson
Kullings MS
Kullings MS
Volvo 940
Jerrys Motorsport
SE
9
Janne Kristiansson
Per-Ivar Hellberg
Wäxjö MS
Osby MK
Volvo 940
SE
9
David Lindström
Jessica Svensson
Skillingaryds MK
Skillingaryds MK
Volvo 940
Plombo Motor
SE
9
Lars Mårtensson
Liselott Hansson
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 940
SE
9
Ola Schönström
Daniel Ekdahl
Arlövs MC
Lunds AC
Volvo 940
SE
10
Mattias Brindmark
Peter Måhagen
Åtvidabergs MK
Åtvidabergs MK
Volvo 242
SE
10
Skawomir Bronk
Michel Helgason
Lunds AC
Lunds AC
BMW M3 Cupe
PL
10
Clint Jeffman
Gariela Jeffman
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Opel Ascona B
Rönneberga Rally Team
SE
11
Magnus Grahn
Claes Örnskog
Höglandets MS
Höglandet MS
Ford Fiesta
SE
11
Adam Håkansson
Hanna Kjellvåg
Asarums MS
Asarums MS
Volvo 940
SE
11
Arvid Johansson
Alicia Jonasson
Lessebo MK
Lessebo MK
Volvo 940
SE
11
Stefan Kristensson
Rickard Nilsson
Tomelilla MK
Simrishamns MK
Volvo 242
Team Skåab
SE
11
Tobias Larsson
Felicia Andersson
Kristianstad MK
SMK Hörby
Toyota Starlet
SE
11
Anton Måhagen
Joel Hallberg
Åtvidabergs MK
Åtvidabergs MK
Volvo 240
SE
12
Hannes Håkansson
Christer Håkansson
Asarums MS
Ryds MK
Volvo 940
SE
12
Jacobs Norden
Anders Oddshammar
Lunds AC
Lunds AC
Opel Astra
SE
12
Elliot Sjögren
Nicklas Sjögren
V:a Östergötlands MK
MSK Kvarnvingarna
Volvo 940
SE
30
Lars Gren
Mr Co-Driver
Hemliga Klubben
Volvo 240
SE
30
Lukas Hägg
Daniel Borgqvist
Trelleborgs MK
Olofströms MK
Ford Fiesta Rally4
GNM Sweden AB
SE
30
Anders Kristensson
Olivia Kristensson
Trelleborgs MK
Trelleborgs MK
Volvo 240
SE
www.resultatservice.com