Anmälningslista

Anmälda till Rally SM: EC Snapphanerally

10 - 11 sep 2021 - Hässleholms MK

Producerad av Resultatservice

Nr Klass Antal
1 INTERNATIONELLA 4 WD 1
2 NATIONELLA 4 WD 2
3 INTERNATIONELLA 2 WD 3
4 NATIONELLA 2 WD 8
5 STANDARD 2
9 SNAPPHANEKLASSEN 4
30 Föråkare 8
Totalt 28

Sortera på anmälningsdatum

Klass Förare/Kartläsare Klubb/Klubb Bil/Anml. Nat
1
Christoffer Haglund
Nicklas Edvardsson
SMK Nyköping
SMK Nyköping
Skoda Fabia R5
TEAM NYBE
SE
2
Christer Ahlberg
Tba
Simrishamns MK
Mitsubishi EVO 7
C Ahlberg Consulting AB
SE
2
Sofia Sörensson
Ola Sandberg
SMK Hörby
Hässleholms MK
Mitsubishi EVO IX
Sörenssons Bilservice
SE
3
Lukas Hägg
Daniel Borgqvist
Trelleborgs MK
Olofströms MK
Ford Fiesta Rally4
GNM Sweden AB
SE
3
Elias Lörd
Magnus Lörd
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Ford Fiesta R2
Lörd Motorsport
SE
3
Emrik Smedberg
Carl Eriksson
Wäxjö MS
Skillingaryds MK
Ford Fiesta R2T
DRIVE VXO MOTORSPORT
SE
4
Mikael Andersson
Michael Exenberger
Älmhults MK
Ljungby MK
Toyota Corolla
SE
4
Oscar Arvidsson
Anton Johansson
Gullabo RC
Wäxjö MS
VW Golf
Larssons Plåtslageri
SE
4
Pontus Berglund
Nellie Karlsson
SMK Hörby
Skillingaryds MK
Volvo 940
TPT Rallyteam
SE
4
Jacob Johannesson
Danny Holgersson
Gullabo RC
Ryds MK
Volvo 940
SE
4
Janne Kristiansson
K-G Eriksson
Wäxjö MS
Älmhults MK
Volvo 940
SE
4
Hampus Larsson
Sam Karlsson
Kristianstads MK
Älmhults MK
Honda Civic
SE
4
Lars Mårtensson
Liselott Hansson
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 940
SE
4
Joel Norqvist
Kim Pettersson
SMK Trollhättan
SMK Trollhättan
Volvo 940
SE
5
Olof Andersson
Hanna Zettervall
Osby MK
Hästveda FRC
Volvo 940
SE
5
Isak Arvidsson
Victor Svensson
Gullabo RC
Ryds MK
Volvo 940
Larssons Plåtslageri
SE
9
Mattias Erelt
Åke Lundberg
Wäxjö MS
Wäxjö MS
Volvo 740
SE
9
Magnus Ericsson
Jan Arvidsson
Bengtsfors MC
Bengtsfors MC
Volvo 940
SE
9
Jesper Larsson Odenmalm
Kristianstads MK
Toyota Corolla
SE
9
Johannes Ljungbäck
Martin Nilsson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
VW Golf
SE
30
Clint Jeffman
Gariela Jeffman
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Opel Ascona B
Rönneberga Rally Team
SE
30
Lars Johnsson
Paul Johnsson
Hässleholms MK
Chrtstianstad Racing
Opel Ascona
SE
30
Stefan Kristensson
Rickard Nilsson
Tomelilla MK
Simrishamns MK
Ford Fiesta R5
GNM Sweden AB
SE
30
Kevin Möllerström
Jimmy Möllerström
Hässleholms MK
Opel Manta B
SE
30
Tyko Nilsson
Johan Svensson
Hässleholm MK
Hässleholms MK
Volvo 940
SE
30
Mikael Rosenberg
Görgen Persson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Volvo 940
SE
30
Conny Svensson
Annika Hansen Viberg
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Volvo 240
SE
30
Peter Vestlund
Magnus Larsson
Hässleholms MK
SMK Hörby
Volvo 240
SE
www.resultatservice.com