Anmälningslista

Anmälda till Rally Sprint: SSR Rallysprint

6 jul 2019 - SSR

Producerad av Resultatservice

Nr Klass Antal
1 Ungdomsrally 4
2 A-Förare Appendix K 0
3 A-Förare Standard 5
4 A-Förare Trimmat 9
5 A-Förare 4 WD 2
6 B-Förare Appendix K 2
7 B-Förare Standard 7
8 B-Förare Trimmat 7
9 B-Förare 4 WD 2
10 C-Förare Appendix K 0
11 C-Förare Standard 13
12 C-Förare Trimmat 3
13 C-Förare 4 WD 0
30 Föråkare. Godkänd av arrangören före anmälan 0
Totalt 54

Sortera på anmälningsdatum

Klass Förare/Kartläsare Klubb/Klubb Bil/Anml. Nat
1
Linus Adolfsson
Elin Adolfsson
Gullabo RC
Gullabo RC
Volvo 740
MP5 SWEDEN AB
SE
1
Karljohan Ingesson
Lars Ingesson
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 940
Safe Solutions AB
SE
1
Albin Karlsson
Stefan Bergholm
Älmhults MK
Osby MK
Opel Astra
SE
1
Filip Månsson
Magnus Månsson
Karlskrona AK
Karlskrona AK
VW Golf
SE
3
Leif Axelsson
Peter Augustinsson
S:a Sunnerbos MK
Hässleholms MK
Volvo 940
Team Augustinssons Måleri
SE
3
Thomas Karlsson
Emil Karlsson
Södra Sunnerbos MK
Södra Sunnerbos MK
Volvo 940
Team Augustinssons Måleri
SE
3
Jesper Larsson
Rasmus Larsson
Kristianstads MK
Kristianstads MK
Toyota Corolla
LarssonRally
SE
3
Jim Nilsson
Jörgen Jönsson
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 944
AM Elteknik
SE
3
Fredrik Persson
Johan Haak
Simrishamns MK
Osby MK
Volvo 940
C Ahlberg Consulting AB
SE
4
Mikael Andersson
Ola Sandberg
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Toyota Corolla
SE
4
Mattias Bengtsson
Ryds MK
Toyota Starlet
SE
4
Pontus Berglund
Nellie Karlsson
SMK Hörby
Skillingaryds MK
Volvo 940
SE
4
Eskil Carlsson
Marina Carlsson
Varbergs MK
Varbergs MK
VW Golf
SE
4
Per Henrik Ekholm
Håkan Ekholm
Hyllinge MS
Hyllinge MS
Suzuki Swift MK2
Lörd Motorsport
SE
4
Hans Johansson
Alexander Harsten
Olofströms MK
Hässleholms MK
Volvo 240
SE
4
Hampus Larsson
Felicia Andersson
Kristianstads MK
SMK Hörby
Honda Civic
LarssonRally
SE
4
Tobias Pettersson
Åke Kjellgren
Gränna MK
Gränna MK
Volvo 240
SE
4
Ola Wingren
Per Eriksson
SMK Hörby
SMK Örkelljunga
Volvo 940
SE
5
Bertil Carlsson
Alf Johnzon
Varbergs MK
Varbergs MK
Mitsubishi EVO Vll
SE
5
Sune Larsson
Magnus Persson
SMK Hörby
Eslövs MK
Mitsubishi R5
SE
6
Mikael Lundin
Jan Gustafsson
Anderstorp RC
Vetlanda RRC
Volvo 242
SE
6
Hannu Saikanmäki
Emil Svensson
Olofströms MK
Olofströms MK
Ford Escort RS2000
SE
7
Olof Andersson
Hanna Zettervall
Osby MK
Hästveda FRC
Volvo 940
SE
7
Mattias Erelt
Åke Lundberg
Wäxjö MS
Wäxjö MS
Volvo 740
SE
7
Jacob Johannesson
Anette Pettersson
Gullabo RC
Gullabo RC
Volvo 940
jerrys motorsport
SE
7
Jimmie Karlsson
Karina Karlsson
Olofströms MK
Olofströms MK
Volvo 940
SE
7
Markus Svensson
Joakm Svensson
Älmhults MK
Älmhults MK
Volvo 940 F
SE
7
Rasmus Svensson
Danny Holgersson
Ryds MK
Ryds MK
Volvo 240
Jerrys Motorsport
SE
7
Martin Zettervall
Frida Hammarlund
Hästveda FRC
Hästveda FRC
Volvo 940
SE
8
Oscar Arvidsson
Isak Arvidsson
Gullabo RC
Gullabo RC
Golf 3
Larssons Plåtslageri
SE
8
Jerry Bengtsson
Mikael Andersson
Ryds MK
Ryds MK
VW Golf GTI 16V
Jerrys Motorsport AB
SE
8
Andreas Elfver
Sofie Elfver
Gränna MK
Gränna MK
Volvo 240
SE
8
Willy Ingemansson
Jonny Carlsson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Opel Ascona
SE
8
Rickard Mattisson
Niklas Ohlsson
Karlskrona AK
Karlskrona AK

SE
8
Alf Nilsson
Elin Persson
Eslövs MK
Eslövs MK
Ford Escort
SE
8
Tommy Nilsson
Peter Berglund
SMK Hörby
SMK Hörby
Opel Ascona
Stefans Däckservice Hörby
SE
9
Rickard Andersson
Anna Palmquist
SMK Hörby
SMK Hörby
Subaru Sti Tmr N12
Stefans Däckservice Hörby
SE
9
Håkan Rönnebring
Sandra Rönnebring
Karlskrona AK
Karlskrona AK
Mitsubishi EVO 6
SE
11
Christer Alfredsson
Karl-Gustav Askmyren
Asarums MS
Asarums MS
Volvo 940
SE
11
Jim Andersson
Emelie Johansson
Norrahammars MK
Norrahammars MK
Volvo 944
SE
11
Kjell Andersson
Tobias Andersson
SMK Hörby
Tomelilla MK
Opel Ascona B
SE
11
Peter Dahlsund
Mats Larsson
Varbergs MK
Varbergs MK
Volvo 940
SE
11
Marcus Johansson
Lars Trisse Gustavsson
Gullabo RC
Gullabo RC
VW Polo
SE
11
Ted Malm
Katharina Malm
Arlövs MC
Arlövs MC
Volvo 240
Lundells Motorsport
SE
11
Mattias Nilsson
Robin Liljegren
Karlskrona AK
Karlskrona AK
Mazda 323
SE
11
Ulrik Nilsson
Magnus Fogelberg
Dalby MK
Simrishamns MK
Volvo 940 Voc
Polykemi AB
SE
11
Jakob Sandberg
Wilma Daag-Gustafsson
Norrahammars MK
Gränna MK
VW Golf
SE
11
Alexander Svensson
Sofia Johansson
Wäxjö MS
Älmhults MK
Volvo 240
SE
11
Jonas Svensson
Lars Svensson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
VW Golf IV
SE
11
Hampus Wallin
Elinor Thörnberg
Vetlanda RRC
Vetlanda RRC
Volvo 940
SE
11
Viktor Zettergren
Sam Karlsson
Wäxjö MS
Grimslövs MS
Volvo 940
SE
12
Kenny Andersson
Steinar Bakkland
Hässleholms MK
Hässleholms MK
VW Golf 2
SE
12
Simon Axelsson
Lisa Johansson
Älmhults MK
Wäxjö MS
VW Golf 2
SE
12
Kevin Möllerström
Lars Johnsson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Opel Manta B
SE
www.resultatservice.com