Anmälningslista

Anmälda till Rally: SM Rally-Sprint sommar

28 jun 2019 - Arlöv MC - Lunds AC

Producerad av Resultatservice

Nr Klass Antal
1 2 WD 47
2 4 WD 15
30 Föråkare. Godkänd av arrangören före anmälan 0
Totalt 62

Sortera på anmälningsdatum

Klass Förare/Kartläsare Klubb/Klubb Bil/Anml. Nat
1
Mats Andersson
MK Kinda
Peugeot 307
Team Appelskogsbil AB
SE
1
Mats Andersson
Simon Andersson
Eslövs MK
Eslövs MK
Opel Adam R2
AM Elteknik
SE
1
Tommy Andersson
Sven Andersson
SMK Hörby
SMK Hörby
BMW M3
SE
1
Pontus Berglund
Nellie Karlsson
SMK Hörby
Skillingaryds MK
Volvo 940
SE
1
William Binbach
Ida Lidebjer Granberg
Kolsva MS
Asarums MS
Peugeot 208 R2
Sellholm Tuning AB
SE
1
Skawomir Bronk
Michel Helgason
Lunds AC
Lunds AC
BMW 323 Compact
PL
1
Hans Bååth
Andreas Sigfridsson
Wäxjö MS
Wäxjö MS
BMW M3
DRIVE VXO MOTORSPORT
SE
1
Sebastian Dahl
Tim Hammarström
Hästveda FRC
Älmhults MK
Ford Fiesta ST
SE
1
Johan Edquist
Stefan Olofsson
SMK Hörby
Eslövs MK
VW Golf
SE
1
Jan-Erik Eriksson
Vakant
Ludvika MS
Suzuki Swift Gls
TEAM LINDBERG EDSBYN
SE
1
Einar Fors
Nadja Fors
SMK Hörby
SMK Hörby
Honda Civic
SE
1
Johan Green
Kevin Athley
Hässleholms MK
Wäxjö MS
Toyota Corolla
SE
1
Stefan Grönberg
Ulf Örnqvist
Dals MK
Stenungsunds MS
Opel Ascona B
KG Svets & Maskin AB
SE
1
Stefan Hanhela
Elisabeth Hanhela
KAK Motorsport
KAK Motorsport
VW Polo Super 1600
SE
1
Victor Hansen
Victor Johansson
SMK Hörby
Ryds MK
Peugeot 208 R2
SE
1
Johannes Haraldsson
Kenny Andersson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Toyota Corolla
SE
1
Frans Harrén-Söderbäck
Gustav Hartzell
SMK Nyköping
Norrköpings MK
Ford Fiesta R2
RH Autorikt AB
SE
1
Per-Ivar Pi Hellberg
Filip Svensson
Osby MK
Eslövs MK
Toyota Corolla GT-I
SE
1
Jörgen Hildingsson
Steinar Bakkland
Kristianstads MK
Hässleholms MK
Volvo 242
SE
1
Peter Holgersson
Danny Holgersson
Ryds MK
Ryds MK
Ford Escort MK II
MP5 Sweden AB
SE
1
Robin Håkansson
Niklas Eriksson
Gullabo RC
Nybro AC
Opel Astra
SE
1
Lukas Hägg
Anton Johansson
Trelleborgs MK
Wäxjö MS
Ford Fiesta R2
SE
1
Niklas Hägg
Toni Sundkvist
SMK Hälsinge
SMK Motala Bil
VW Golf KitCar
L. Häggs Bildemontering AB
SE
1
Hampus Jakobsson
Pontus Jakobsson
SMK Nyköping
SMK Nyköping
Toyota Corolla
Södertörnsvakuum.se
SE
1
Jon Johansson
Anette Johansson
Idkerbergets MK
Idkerbergets MK
Volvo 940
SE
1
Kristian Johansson
Sebastian Bourghardt
Kinds MK
Renault Clio R3
SE
1
Lasse Jägerström
Margaretha Jägerström
Stenungsunds MS
Stenungsunds MS
Volvo 240
Team Larsson Motorsport
SE
1
Bo Karlsson
Fredrik Dehlin
Ryds MK
Hässleholms MK
BMW 325
SE
1
Magnus Karlsson
Mikael Karlsson
Norrköpings MK
Norrköpings MK
Saab 9-3
Ramudden.se
SE
1
Victor Karlsson
Jonas Magnér
Vimmerby MS
KAK Motorsport
Toyota Corolla
Team KORVGUBBEN Motorsport
SE
1
Johan Kastenman
Terese Lennartsson
Kristianstad MK
Lunds AC
Volvo 940
SE
1
Lukas Kindgren
Alexander Björnsson
Åtvidabergs MK
Anderstorps RC
Volvo 242
Klädhuset I Falerum
SE
1
Tom Kristensson
SMK Hörby
Toyota Corolla
SE
1
Joacim Kristiansson
Maya Ragntoft
SMK Hörby
SMK Hörby
Opel Corsa B
SE
1
Hampus Larsson
Elina Svensson
Kristianstads MK
Strängnäs AMS
Honda Civic
LarssonRally
SE
1
Håkan Lundqvist
Angelica Fredh
Vallentuna MK
Skepptuna MK
VW Golf MK1
SE
1
Alf Nilsson
Elin Persson
Eslövs MK
Eslövs MK
Ford Escort
SE
1
Albin Nordh
Johan Björnsson
Ydre MK
V:a Östergötlands MK
Renault Twingo R2
Team ?Korvgubben? Motorsport
SE
1
Isac Nordström
Karl-Johan Borhammar
Kullings MS
Kullings MS
Ford Fiesta R2
SE
1
Daniel Röjsel
Mikael Johansson
SMK Dala Falun
Ludvika MS
Opel Corsa
SE
1
Robin Sandberg
Mathias Bengtsson
Ryds MK
Älmhults MK
Toyota Corolla
Team Nybe
SE
1
Tomas Sjöberg
Fredrik Olsson
Sotenäs MK
Sotenäs MK
Volvo 242
SE
1
Oskar Sundell
Håkan Jacobsson
Sandviken MK
Norbergs MC
BMW Compact
SE
1
Robin Svensson
Daniel Borgqvist
SMK Hörby
Peugeot 208 R2
SE
1
Daniel Wall
Valkyria Edlund
MSK Kvarnvingarna
Vallentuna MK
Volvo 240
SE
1
Niklas Åkerland
Lukas Andervang
Dals MK
Dals MK
Volvo 940
KG Svets & Maskin AB
SE
1
Jonas Åkesson
Martin Holmdahl
Karlskrona AK
MK Ran
Toyota Corolla
Team Nybe
SE
2
Peter Blomqvist
Julia Thulin
SMK Hörby
SMK Hörby
Mitsubishi Lancer EVO 9
SE
2
Joachim Grahn
Rickard Nilsson
Simrishamns MK
Simrishamns MK
Ford Fiesta WRC
GNM Sweden AB
SE
2
Kristoffer Gustavsson
Viktor Niemistö
Katrineholms MK
Katrineholms MK
Mitsubishi EVO 8
Ramudden.se
SE
2
Christoffer Haglund
Jens Jakobsson
SMK Nyköping
SMK Nyköping
Ford Fiesta R5
SE
2
Simon Karlsson
Tobias Steen
Gullabo RC
Gotlands MF BK
Ford Focus WRC
Ns Allservice 072-3198040
SE
2
Johan Kristoffersson
Stig Rune Skjærmoen
MK Team Westom
NMK Elverum
VW Polo R5 Kms
Volkswagen Dealer Team BAUHAUS
SE
2
Sune Larsson
Magnus Persson
SMK Hörby
Eslövs MK
Mitsubishi R5
SE
2
Jari Liiten
Mikael Kjellgren
Sandvikens MK
Hjo MK
Mitsubishi EVO
SE
2
Jonas Olsson
Alexander Harsten
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Ford Fiesta R5
SE
2
Mattias Olsson
Krister Gull
Stenungsunds MS
Kils MK Bil
Ford Fiesta R5
SE
2
Patrik Pettersson
Bo Björkqvist
Falköpings MK
Mariestads MS
Mitsubishi EVO 7
SE
2
Kjell Sandberg
Stefan Ahl
Haninge
Wäxjö MS
Ford Fiesta R5
SE
2
Ola Schön
Emelie Olsson
Tomelilla MK
Kristianstad MK
Subaru Impreza
SE
2
Pontus Tidemand
Ola Flöene
SMK Eda
Skoda Fabia R5
SE
2
Michael Wikström
Lennart Nilsson
NMS Boden
NMS Boden
Ford Focus WRC
SE
www.resultatservice.com

Meny

SM Rally-Sprint sommar

28 jun 2019 - Arlöv MC - Lunds AC