Anmälningslista

Anmälda till Rally: SSRC:s - Mästarmöte

15 sep 2018 - SSRC - Älmhults MK

Producerad av Resultatservice

Nr Klass Antal
1 A, B & C- Förare R4, R5, 4wd 3
2 A- Förare R3,R2, Trimmat 2wd 11
3 A- Förare R1B, Standard 5
4 A & B- Förare R1A, Standard 5
5 B - Förare R3, R2 Trimmat 2wd 4
6 B- Förare R1B, Standard 5
7 C- Förare R1B, Standard 3
8 C- Förare R1A, Standard 6
9 C- Förare R3, R2 Trimmat 2wd 5
10 Ungdom. 6
30 Föråkare 3
Totalt 56

Sortera på anmälningsdatum

Klass Förare/Kartläsare Klubb/Klubb Bil/Anml. Nat
1
Robin Adolfsson
Nicklas Ottosson
Wäxjö MS
Wäxjö MS
Mitsubishi EVO IX
SE
1
Kristoffer Nilsson
Jesper Johansson
Hässleholms MK
Ryds MK
Subaru Impreza WRX STI
SE
1
Ola Schön
Emelie Olsson
Tomelilla MK
Kristianstad MK
Subaru Impreza
SE
2
Alexander Axelsson
Nellie Karlsson
Skillingaryds MK
Skillingaryds MK
Volvo 940
Assistancekåren
SE
2
Pontus Berglund
Peter Berglund
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 940
SE
2
Erik Bergman
Per Andersson
Skillingaryds MK
Skillingaryds MK
Opel Corsa
Assistancekåren
SE
2
Per Eriksson
Tobias Gunnarsson
Emådalens MK
Emådalens MK
Volvo 940
Eriksson taxi kristdala
SE
2
Johan Green
Kevin Athley
Hässleholms MK
Wäxjö MS
Toyota Corolla
SE
2
Kristian Johansson
Kinds MK
Ford Fiesta S1600
SE
2
Simon Karlsson
Marika Andersson
Gullabo RC
Vetlanda Rally Och Racing
Volvo 940
Ns Allservice 072-3198040
SE
2
Janne Kristiansson
Eva Lange
Wäxjö MS
Wäxjö MS
Volvo 940
SE
2
Mattis Olsson
Preben Bech
Gullabo RC
Älmhults MK
Toyota Corolla
SE
2
Robin Sandberg
Mathias Bengtsson
Ryds MK
Älmhults MK
Toyota Corolla
Team Nybe
SE
2
Jonas Åkesson
Joakim Karlsson
Karlskrona AK
Karlskrona AK
Toyota Corolla
Team Nybe
SE
3
Patrik Fredriksson
Tony Kyrk
Fryksdalens MK
Munkfors MC
Volvo 940 Voc
SE
3
Thomas Karlsson
Patrik Berglund
S Sunnerbo MK
S Sunnerbo MK
Volvo 940
Augustinsson Måleri
SE
3
Lukas Kindgren
Martin Hugosson
Åtvidabergs MK
Tjust MK
Volvo 940
Klädhuset I Falerum
SE
3
Henrik Levin
Ida Levin
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 940
SE
3
Ingemar Månsson
Anders Östberg
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 940
SE
4
Oscar Arvidsson
Isak Arvidsson
Gullabo RC
Gullabo RC
Toyota Corolla
Larssons Plåtslageri
SE
4
Jesper Larsson
Anna Larsson
Kristianstads MK
Kristianstads MK
Toyota Corolla
LarssonRally
SE
4
Stefan Ottosson
Roger Andersson
Vetlanda RRC
Nässjö MK
VW Golf 4
SE
4
Carl Ryke
Joakim Amar
Karlskrona AK
Karlskrona AK
VW Golf
SE
4
Erik Sundqvist
Max Salomonsson
Ljungby MK
Ljungby MK
Toyota Corolla
SE
5
Andreas Axelsson
Thomas Eriksson
Grimslöv MS
VW Golf III KitCar
JERRYS MOTORSPORT
SE
5
Mikael Ingemansson
Björn Bergstrand
Hästveda FRC
Osby MK
Volvo 244
SE
5
Jimmy Kristensen
Erik Telehagen
Wäxjö MS
Wäxjö MS
Volvo 940
Larsson Rally
SE
5
Simon Magnusson
Björn Johnsson
Älmhults MK
Hässleholms MK
Opel Corsa B
SE
6
Andreas Persson
Magnus Andersson
Simrishamns MK
Kristianstads MK
Volvo 940
Team Lasses Trafikskola Sjöbo
SE
6
Fredrik Persson
Victor Johansson
Simrishamns MK
Ryds MK
Volvo 940
C Ahlberg Consulting AB
SE
6
Filip Svensson
Per-Ivar Pi Hellberg
Eslövs MK
Osby MK
Volvo 940
Svensson Motorsport
SE
6
Robin Thörnberg
Elinor Thörnberg
Vetlanda RRC
Vetlanda RRC
Volvo 940
SE
6
Martin Zettervall
Julius Harsten
Hästveda FRC
Hässleholms MK
Volvo 940
SE
7
Simon Johansson
Anton Johansson
Wäxjö MS
Wäxjö MS
Volvo 940
SE
7
Emil Karlsson
Filip Henningsson
Ljungby MK
Ljungby MK
Volvo 940
SE
7
Patrik Tallåker
Evelina Kurtsson
Skillingaryds MK
Skillingaryds MK
Volvo 940
Kurtssons Entreprenad
SE
8
Martin Bysén
Thomas Kristiansson
Ryds MK
Wäxjö MS
Volvo 244
SE
8
Tim Hammarström
Karl-Göran Eriksson
Älmhults MK
Älmhults MK
Renault Clio
SE
8
Linus Hedström
Simon Liljekvist
MK Brinkarna
MK Brinkarna
Volvo 740
SE
8
Per Johansson
Tobias Wingårdh
Kinds MK
Toarps MK
Toyota Corolla
SE
8
Jimmy Tykesson
Linda Nilsson
Södra Sunnerbos MK
Södra Sunnerbos MK
Opel Ascona B
SE
8
Johan Widerberg
Peter Olsson
Simrishamns MK
Kristianstads MK
Mercedes C180
SE
9
Anders Frostensson
Viktor Zettergren
Olofströms MK
Wäxjö MS
Peugeot 306
SE
9
Victor Hansen
Joakim Blansch
SMK Hörby
Skillingaryds MK
Peugeot 208 R2
SE
9
Berndt Holgersson
Per Claesson
Ljungby MK
Grimslövs MK
Opel Ascona B
SE
9
Bo Karlsson
Susanne Ysberg
Ryds MK
Ryds MK
BMW 325
SE
9
Jan Kastenman
Josefine Gråbertg
Kristianstad MK
Kristianstads MK
Volvo 940
SE
10
Rasmus Bengtsson
Johan Bengtsson
Älmhults MK
Älmhults MK
Volvo 240
SE
10
Calle Carlberg
Torbjörn Carlberg
Nässjö MK
Nässjö MK
Volvo 940
SE
10
Emil Friman
Andreas Friman
Vetlanda RRC
Vetlanda RRC
Volvo 940
SE
10
Jacob Johannesson
Anette Pettersson
Gullabo RC
Gullabo RC
Volvo 940
jerrys motorsport
SE
10
Anton Johansson
Lisa Johansson
Wäxjö MS
Wäxjö MS
Volvo 240
Restaurang Ladan Tingsryd AB
SE
10
Sebastian Lindeborgh
Joacim Bengtsson
Älmhults MK
Älmhults MK
Volvo 242
SE
30
Patrik Johansson
Maja Bengtsson
Wäxjö MS
Älmhults MK
Volvo 240
Team Nybe
SE
30
Hampus Larsson
Felicia Andersson
Kristianstads MK
SMK Hörby
Honda Civic Type R
LarssonRally
SE
30
Thobias Svensson
Stefan Peterson
SMK Hörby
Grimslövs MS
Renault Clio Sport
SE
www.resultatservice.com

Meny

SSRC:s - Mästarmöte

15 sep 2018 - SSRC - Älmhults MK