Anmälningslista

Anmälda till Rally: Temahallen grussprint

2 jun 2018 - Hässleholms MK

Producerad av Resultatservice

Nr Klass Antal
1 Ungdomsrally 1
2 Appendix K 1
3 A-Förare Klass Standard 1
4 B-Förare Klass Standard 4
5 C-Förare Klass Standard 3
6 A-Förare Klass Trimmat 8
7 B-Förare Klass Trimmat 2
8 C-Förare Klass Trimmat 2
9 A-Förare 4 WD 1
10 B-Förare 4 WD 1
11 C-Förare 4 WD 1
30 Föråkare 1
Totalt 26

Sortera på anmälningsdatum

Klass Förare/Kartläsare Klubb/Klubb Bil/Anml. Nat
1
Karljohan Ingesson
Lars Ingesson
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 940
SE
2
Joakim Ekstrand
Morgan Möller
Olofströms MK
Olofströms MK
Volvo 142
SE
3
Jesper Larsson
Kristianstads MK
Toyota Corolla
LarssonRally
SE
4
Fredrik Dehlin
Christoffer Roskvist
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Honda Civic
SE
4
Josefin Ingvarsson
Vakant
Hässleholms MK
Toyota Corolla
SE
4
Clint Jeffman
Gabriela Jeffman
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Volvo 940
Rönneberga Rally Team
SE
4
Tommy Malm
Sebbe Stalfors
Lunds AC
SMK-Helsingborg
Ford Focus
SE
5
Tim Hammarström
Hugo Olsèn
Älmhults MK
Renault Clio
SE
5
Lucas Ljungbäck
Emma Enarsson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Volvo 740
SE
5
Tony Persson
Tba
Simrishamns MK
Simrishamns MK
Volvo 240
SE
6
Mikael Andersson
Ola Sandberg
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Toyota Corolla
SE
6
Pontus Berglund
Julia Thulin
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 940
SE
6
Peter Holgersson
Emelie Svensson
Ryds MK
Ryds MK
Ford Escort MK II
MP5 Sweden AB
SE
6
Hampus Larsson
Elin Persson
Kristianstads MK
Honda Civic Type R
LarssonRally
SE
6
Lars Mårtensson
Liselott Hansson
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 940
SE
6
Görgen Persson
Tomas Hallen
Hässleholms MK
Arlövs AC
Volvo 244
Team Tyringe Bildemontering
SE
6
Mikael Rosenberg
Markus Pedersen
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Volvo 940
Tyringe Bildemontering AB
SE
6
Anders Sörensson
Sofia Sörensson
SMK Hörby
SMK Hörby
Opel Manta B
SE
7
Willy Ingemansson
Jonny Carlsson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Opel Ascona
SE
7
Jimmy Möllerström
Annie Möllerström
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Opel Ascona
SE
8
Per-Ivar Pi Hellberg
Vakant
Osby MK
Toyota Corolla GT-I
SE
8
Kevin Möllerström
Isak Lundström
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Opel Ascona
SE
9
Magnus Hägg
Kristian Lindberg
Trelleborgs MK
Trelleborgs MK
Subaru Impreza STI
SE
10
Johan Vallette
Malin Sjöstrand
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Mitsubishi EVO
SE
11
Allan Møller
Anja Rasmussen
018
018
Subaru Impreza
DK
30
Jens Persson
Oscar Vallette
Hässleholms MK
Volvo 940
SE
www.resultatservice.com