Anmälningslista

Anmälda till Rally: Sunnerborundan

21 okt 2017 - Södra Sunnerbo MK

Producerad av Resultatservice

Nr Klass Antal
1 A-B förare Gr.E 3
2 C förare Gr.E 4
3 A-B för. Gr.F ,VOC,1300 Rallycup Gr.N- 1400 cc 9
4 C förare Gr.F, VOC, 1300 Rallycup , Gr.N-1400 6
5 A-B-C förare Appendix K - 1975 0
6 A-B-C förare Appendix K 1976-1990 ej 4 wd 1
7 A-B-C förare Max-74 1
8 A-B-C förare Gr.H Classic ,Appendix K 1976-1990 4wd 1
9 A förare Gr.H 2wd 4
10 B förare Gr.H 2wd 2
11 C-förare Gr.H 2wd 4
12 Ungdom 4
13 Debutant 2
Totalt 41

Sortera på anmälningsdatum

Klass Förare/Kartläsare Klubb/Klubb Bil/Anml. Nat
1
Tom Andersson
Jim Andersson
Norrahammars MK
Norrahammars MK
Volvo 944
SE
1
Sten Bondesson
Per Bondesson
Gullabo RC
Gullabo RC
Opel Ascona
SE
1
Fredrik Dehlin
Madeleine Ruud Nielsen
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Honda Civic
SE
2
Oscar Arvidsson
Isak Arvidsson
Gullabo RC
Gullabo RC
VW Golf 2
Larssons Plåtslageri
SE
2
Joakim Blansch
Ulf Karlsson
Skillingaryds MK
Skillingaryds MK
Opel Astra
Psa Motorsport
SE
2
Håkan Larsson
Tobias Larsson
Kristianstad MK
Kristianstad MK
Volvo 940
Larsson Rally
SE
2
Tony Schäfer
Lars Gustafsson
Gullabo RC
Gullabo RC
BMW E-46
SE
3
Leif Axelsson
Ulf Augustinsson
S:a Sunnerbos MK
Volvo 940
Augustinsson Måleri
SE
3
Jesper Gunnarsson
Patrik Johansson
Södra Sunnerbo MK
Volvo 940
SE
3
Thomas Karlsson
Aron Gunnarsson
Södra Sunnerbos MK
Södra Sunnerbos MK
Volvo 240
Augustinsson Måleri
SE
3
Tobias Malm
Bengt Svensson
Anderstorps RC
Anderstorps RC
Volvo 940
SE
3
Conny Martinsson
Roger Petersson
Wäxjö MS
Lessebo MK
Citroën Ax Sport
SE
3
Anders Olsson
Sven Olsson
Vänersborgs MK
Vänersborgs MK
Volvo 240
SE
3
Per-Ola Pettersson
Stefan Josefsson
Skillingaryds MK
Skillingaryds MK
Volvo 240
SE
3
Stefan Stigemyr
Jerry Eriksson
Skillingaryds MK
Skillingaryds MK
Volvo 940
SE
3
Markus Svensson
Joakim Svensson
Älmhults MK
Älmhults MK
Volvo 940
SE
4
Linus Andersson
Carl Tobizon
Ryds MK
Ryds MK
Volvo 240
SE
4
Timmie Andersson
Annica Hurtig
Kristianstads MK
Kristianstad MK
Volvo 244
SE
4
Simon Bolsgård
Daniel Bolsgård
Kalmar MK
Kalmar MK
Volvo 940
SE
4
Johannes Josefsson
Agne Josefsson
Skillingaryds MK
Skillingaryds MK
Volvo 940
SE
4
Oscar Karlsson
Lennart Karlsson
Skillingaryds MK
Skillingaryds MK
Volvo 940
SE
4
Morgan Nillekvist
Markus Nilsson
Gullabo RC
Gullabo RC
Volvo 940
SE
6
Ingemar Johnzon
Alf Johnzon
Varbergs MK
Varbergs MK
Opel Ascona B
SE
7
Per Larsson
Patrik Grotmark
Ryds MK
Saab V4
SE
8
Göran Johansson
Jakob Sandberg
Norrahammars MK
Norrahammars MK
VW Golf
SE
9
Mikael Andersson
Ola Sandberg
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Toytota Corolla
SE
9
Alexander Axelsson
Nellie Karlsson
Skillingaryds MK
Skillingaryds MK
Volvo 940
Assistancekåren
SE
9
Christian Johansson
Malin Johansson
Karlskrona AK
Karlskrona AK
Honda Type-R
SE
9
Johan Kastenman
Ronny Espmarker
Kristianstads MK
Kristianstad MK
Volvo 940
SE
10
Terese Lennartsson
Tomas Gustafsson
SMK Hörby
Simrishamns MK
Opel Kadett
SE
10
Martin Olsson
Martin Lilja
Kristianstad MK
Kristianstads MK
Volvo 242
SE
11
Robert Goude
Hanna Kjellvåg
Asarums MS
Asarums MS
Toyota Starlet
Lightspeed Motorsport
SE
11
Jan Kastenman
Josefine Gråberg
Kristianstad MK
Kristianstad MK
Volvo 940
SE
11
Peter Lindén
Tomas Lindén
Pilatorps MK
Pilatorps MK
Volvo 240
SE
11
Emil Ohlsson
Vakant
Karlskrona AK
Karlskrona AK
BMW 325
SE
12
Simon Axelsson
Stefan Axelsson
Älmhults MK
Älmhults MK
Volvo 740
SE
12
Victor Hansen
Jens Hansen
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 940
Rallyshop Motorsport
SE
12
Jacob Johannesson
Anette Pettersson
Gullabo RC
Gullabo RC
Volvo 940
SE
12
Sebastian Lindeborgh
Per-Olof Lindeborgh
Älmhults MK
Älmhults MK
Volvo 242
SE
13
Simon Nilsson
Jenny Nilsson
Södra Sunnerbos MK
Södra Sunnerbos MK

SE
13
Kim Petersson
Simon Molin
Skillingaryds MK
Skillingaryds MK
Volvo 242
SE
www.resultatservice.com

Meny

Sunnerborundan

21 okt 2017 - Södra Sunnerbo MK