Anmälningslista

Anmälda till Rally: Rally Blekinge

23 sep 2017 - Asarums MS

Producerad av Resultatservice

Nr Klass Antal
1 Debutanter 0
2 App. K -1965 0
3 App. K 1966 - 75 0
4 App. K 1976 - 81 0
5 App. K 1982 - 85 0
6 App. K 1985 - 92 0
7 R4/R5 (4wd) A-B-C förare 0
8 R2/R3 (R2, Gr N 1601<2000) (R3, Gr H 1601>, Nat.special 2 wd) A-förare 1
9 R1B (R1B, VOC, Gr F, Gr N 1401<1600) A-förare 0
10 R1A (R1A, Gr E, Gr N<1400) A och B-förare 0
11 R2/R3 (R2, Gr N 1601<2000) (R3, Gr H 1601>, Nat special 2 wd) B och C-föra 3
12 R1B (R1B, VOC, Gr F, Gr N 1401<1600) B-förare 7
13 R1B (R1B, VOC, Gr F, Gr N 1401<1600) C-förare 5
14 R1A (R1A, Gr E, Gr N<1400) C-förare 2
15 Motionsklass för samtliga till tävlingen inbjudna bil? och förarklasser* 2
16 Ungdomsrally 2
30 Föråkare. Godkänd av arrangören före anmälan 0
Totalt 22

Sortera på anmälningsdatum

Klass Förare/Kartläsare Klubb/Klubb Bil/Anml. Nat
8
Robin Liljegren
Danny Holgersson
Karlskrona AK
Ryd MK
Volvo 240
SE
11
Jörgen Hildingsson
Martin Nilsson
Kristianstad MK
Simrishamns MK
Volvo 240
SE
11
Filip Håkansson
Daniel Borgqvist
Asarums MS
Olofströms MK
Citroën C2 R2 Max
Lightspeed Motorsport
SE
11
Andreas Persson
Frida Olofsson
Simrishamns MK
Hässleholms MK
Opel Corsa B
Team Lasses Trafikskola Sjöbo
SE
12
Mattias Erelt
Åke Lundberg
Wäxjö MS
Wäxjö MS
Volvo 740
SE
12
Sven Fondell
Mikael Olsson
SMK Hörby
Christianstads RC
Volvo 244
SE
12
Jonas Henrysson
Camilla Olsson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Volvo 940
SE
12
Fredrik Persson
Johan Haak
Simrishamns MK
Osby MK
Volvo 940
C Ahlberg Consulting AB
SE
12
Tobias Petersson
Linda Söderström
Wäxjö MS
Wäxjö MS
Volvo 240
SE
12
Filip Svensson
Per-Ivar Pi Hellberg
Eslövs MK
Osby MK
Volvo 940
Svensson Motorsport
SE
12
Arvid Tobiazon
Carl Tobiazon
Ryds MK
Ryds MK
Volvo 240
Jerrys Motorsport
SE
13
Adam Håkansson
Tba Tba
Asarums MS
Volvo 940
Lightspeed Motorsport
SE
13
Mikael Ingemansson
Björn Bergstrand
Hästveda FRC
Osby MK
Volvo 244
SE
13
Simon Johansson
Anton Johansson
Wäxjö MS
Wäxjö MS
Volvo 940
SE
13
Ulrik Nilsson
Ted Malm
Dalby MK
Arlövs MK
Volvo 940 Voc
Polykemi AB
SE
13
Viktor Zettergren
Fredrik Dehlin
Wäxjö MS
Hässleholms MK
Volvo 244
SE
14
Oscar Arvidsson
Isak Arvidsson
Gullabo RC
Gullabo RC
VW Golf 2
Larssons Plåtslageri
SE
14
Kjell Svensson
Anne Wiesemann
Ryds MK
Ryds MK
BMW 316 Compact
SE
15
Kjell Larsson
Jan Larsson
Vara MK
Vara MK
VW Golf
SE
15
Sofie Svensson
Britt-Marie Svensson
Grimslövs MS
Grimslövs MS
Volvo 940 Voc
SE
16
Simon Axelsson
Stefan Axelsson
Älmhults MK
Älmhults MK
Volvo 740
SE
16
Calle Carlberg
Torbjörn Carlberg
Nässjö MK
Nässjö MK
Audi 80
SE
www.resultatservice.com