Anmälningslista

Anmälda till Rally: Sydsten Bilteknik-Rajset

10 sep 2017 - Arlövs MC

Producerad av Resultatservice

Nr Klass Antal
1 A-Förare Standard 7
2 B-Förare Standard 16
3 C-Förare Standard 11
4 A-Förare Trimmat 16
5 B-Förare Trimmat 11
6 C-Förare Trimmat 10
7 Ungdomsrally 1
8 Appendix K 0
30 Föråkare godkänd av arrangören före anmäl 2
Totalt 74

Sortera på anmälningsdatum

Klass Förare/Kartläsare Klubb/Klubb Bil/Anml. Nat
1
Leif Axelsson
S:a Sunnerbos MK
Volvo 940
Augustinsson Måleri
SE
1
Daniel Ekdahl
Kjell-Arne Ekdahl
Lunds AC
Lunds AC
Volvo 242
SE
1
Rikard Fors
Jörgen Nilsson
SMK Hörby
Volvo 940
AM Elteknik
SE
1
Lars Ingesson
Karljohan Ingesson
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 940
SE
1
Tyko Nilsson
Henrik Svensson
Hässleholm MK
Hässleholms MK
Volvo 940
SE
1
Jörgen Persson
Ma Andersson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
VW Golf
SE
1
Peter Vestlund
Magnus Larsson
Hässleholms MK
SMK Hörby
Volvo 940
SE
2
Mikael Andersson
Magnus Andersson
Kullings MS
Kullings MS
BMW 318
Team Jordvarme.se
SE
2
Morten Clausen
Anja Bergholdt
Viking Auto Sport
Viking Auto Sport
Subaru Imprezza WRX STI
Cc Motorsport
DK
2
Marcus Ekdahl
Roger Clausson
Lunds AC
Sjöbo MK
Volvo 940
SE
2
Henning Fabricius
020 Viking
Mitsubishu EVO6
DK
2
Einar Fors
Nina Fors
SMK Hörby
SMK Hörby
Peugeot 106
SE
2
Björn Hansson
Ronja Hansson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Mazda 323 F
SE
2
Jonas Hansson
Stefan Hansson
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 242
Stefans Däckservice Hörby
SE
2
Jan Jacobsen
Jan Jønck
Hamo
Hamo
Mitsubishi EVO 9
DK
2
Viktoria Lindh
Magnus Persson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
VW Golf
Rally Team Lindh
SE
2
Kenth Mattsson
Jonny Jönsson
Eslövs MK
Eslövs MK
Opel Ascona B
SE
2
Sven-Erik Nielsen
Jan Larsson
Dalby MK
Hyllinge MS
Volvo S70
SE
2
Rolf Arne Nilsson
Mats Dahlgren
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 944
SE
2
Johnny Ottosson
Marcus Hägneryd
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 940
Team 4240
SE
2
Jim Svensson
Camilla Persson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Volvo 940
SE
2
Alfred Wigren
Adam Orswall
Simrishamns MK
Volvo 740
Awimex International AB
SE
2
Anders Östberg
Anders Lundahl
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 240
SE
3
Patrik Ahlstedt
Sebastian Bergsten
Christianstad Racing Club
Christianstad Racing Club
Volvo 240
V.vram Racing
SE
3
Skawomir Bronk
Jan Nilsson
Lunds AC
Dalby MK
Volvo 240
PL
3
Andreas Estenäs
Bo Nilsson
SMK Hörby
SMK Hörby
Opel Ascona B
SE
3
Göran Hansson
Lukas Hansson
Hässleholm
Hässleholm
Opel Ascona B
SE
3
Anders Hasselgren
Andreas Hasselgren
SMK Hörby
SMK Hörby
Volvo 244
Stefans Däckservice Hörby
SE
3
Andreas Håkansson
Maja Håkansson
SMK Hörby
SMK Hörby
VW Golf
SE
3
Josefin Ingvarsson
Ronnie Pettersson
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Volvo 240
SE
3
Ted Malm
Katharina Malm
Arlövs MC
Arlövs MC
Volvo 240
SE
3
Alexander Nilsson
Fanny Ter-Borch
Örkelljunga
Örkelljunga
VW Golf 2
SE
3
Henrik Rehn
Jonas Larsson
SMK Örkelljunga
Volvo 240
SE
3
Tony Schäfer
Tommy Karlsson
Gullabo RC
Gullabo RC
BMW E-46
SE
4
Tommy Andersson
Sven Andersson
SMK Hörby
SMK Hörby
BMW M3
SE
4
Östen Andersson
Simon Andersson
Eslövs MK
Eslövs MK
Opel Astra Kit Car
AM Elteknik
SE
4
Johan Edquist
Henrik Edquist
SMK Hörby
SMK Hörby
VW Golf
SE
4
Joachim Grahn
Rickard Nilsson
Simrishamns MK
Simrishamns MK
Ford
SE
4
Rolf Grybb
Tobias Grybb
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Opel Ascona B
SE
4
Jörgen Hansen
Winnie Hansen
001 Askh
BMW M3
DK
4
Peter Holgersson
Emelie Svensson
Ryds MK
Ryds MK
Ford Escort MK II
SE
4
Anders Karlsson
Jan-Erik Jönsson
Eslövs MK
Eslövs MK
Ford Escort
SE
4
Johan Kastenman
Ronny Espmarker
Kristianstads MK
Kristianstad MK
Volvo 940
SE
4
Kenneth Kolbe Jensen
Jeannette Kvick
025
003
Peugeot 205
DK
4
Joacim Kristiansson
Anders Björnmyr
SMK Hörby
SMK Hörby
Opel Corsa
SE
4
Sune Larsson
Mariola Karlsson
SMK Hörby
SMK Hörby
Mitsubishi R 5
SE
4
Håkan Oddshammar
Pamela Oddshammar
Lunds AC
Lunds AC
BMW 323 Compact
SE
4
Bjarne Rutgersson
Mattias Rutgersson
Stenungsunds MS
Stenungsunds MS
Ford Escort
Team Jordvarme.se
SE
4
Robin Svensson
Sandra Wybrands
SMK Hörby
Peugeot 206 S1600
Team4240
SE
4
Lars Östring
Tommy Svensson
Helsingborgs KK
Ford Escort Cosworth WRC
SE
5
Bengt Bengtsson
Tba
SMK Hörby
Mitsubishi EVO 5
SE
5
Ingvar Hansson
Vakant
SMK Hörby
BMW 325
SE
5
Jonny Hansson
Marcus Persson
Svedala MK
Svedala MK
Opel Manta B
SE
5
Uffe Jansson
Olof Thulin
SMK Örkelljunga
SMK Örkelljunga
Opel Kadett
SE
5
Brian Johansen
Tina Andersen
Randers
Ford Escort MK 2
DK
5
Terese Lennartsson
Jan Lennartsson
SMK Hörby
SMK Hörby
Opel Kadett
SE
5
Jörgen Lundgren
Andreas Nilsson
Lunds AC
Lunds AC
Opel Ascona
SE
5
Allan Møller
Anja Rasmussen
018
018
BMW Compact
DK
5
Alf Nilsson
Eslövs MK
Ford Escort
SE
5
Johnny Simonsen
Pernille Ilsø
Randers
Randers
Ford Escort RS
DK
5
Thomas Wiberg
Klas Wiberg
Hässleholms MK
Hässleholms MK
Ford Sierra RS Cosworth
SE
6
Andreas Andersson
Fredrik Schultz
Kristianstad MK
Hässleholms MK
BMW Compact
SE
6
Frida Andersson
Mats Andersson
Eslövs MK
Eslövs MK
Opel Kadett
AM Elteknik
SE
6
Bjarne Eklund
Elias Isberg
SMK Hörby
Subaru WRX STI
Www.swita.se
SE
6
Anders Lindén
John-Erik Johnsson
Pilatorps MK
Pilatorps MK
Volvo 940
SE
6
Peter Lindén
Tomas Lindén
Pilatorps MK
Pilatorps MK
Volvo 940
SE
6
Michael Nyström
Jonas Dahlgren
SMK Hörby
SMK Hörby
Opel Kadett
Assistancekåren
SE
6
Hans Perbjörs
Gustav Perbjörs
Limams
Lima MS
VW Golf MK3
SE
6
Ann Sommar
Sandra Bergelv
Lunds AC
Lunds AC
BMW 325Ia
SE
6
Anders Stenkilsson
Kristian Lindberg
Simrishamns MK
Trelleborgs MK
Mercedes 190 2,3-16
SE
6
Mikael Willander
Göran Mårtensson
Trelleborgs MK
Trelleborgs MK
Volvo 242
Tre-Mek I Trelleborg AB
SE
7
Victor Hansen
Jens Hansen
SMK Hörby
SMK Hörby
VW Polo
Rallyshop Motorsport
SE
30
Jan Håcansson
Roland Persson
Dalby MK
SMK Helsingborg
Volvo 944
SE
30
Roger Sloberg
Tobias Sloberg
Hässleholms MK
Citroën Saxo
SE
www.resultatservice.com

Meny

Sydsten Bilteknik-Rajset

10 sep 2017 - Arlövs MC